Віталій Буяльський - про навантаження на зборах і конкуренцію в команді

Динамо Київ 18 Липня, 12:58 1382
Віталій Буяльський - про навантаження на зборах і конкуренцію в команді
Півзахисник київського «Динамо» розповів про підготовку команди до нового сезону.

- Віталію, двотижневі збори команди в Австрії завершено. Наскільки вони були важкими?

- Напевно, найважчим був перший збір - ще до поїздки в Австрію, коли ми проводили підготовку на своїй базі. Ми виконали багато бігової роботи, працювали більше без м'яча, намагалися закласти фундамент на наступні півроку.

В Австрії багато бігових занять було переважно на початку - в перші чотири дні, після чого акцент робився вже на роботі з м'ячем і тактичних вправах. Зазначу, що нинішню підготовку до нового сезону за рівнем навантажень можна порівняти із зимовою.

- Протягом зборів у «Динамо» були різні за рівнем суперники в контрольних поєдинках. Один матч, який був більше схожий на тренування, завершився взагалі з рахунком 9: 0...

- Так, але справа в тому, що спочатку у нас не був запланований спаринг з «Тельфсом», вже потім вирішили провести цей поєдинок. Думаю, рахунок не важливий. Важливим є те, що спаринг із суперником - це завжди цікавіше, ніж звичайне тренування. Все зуміли перевірити свої сили, в принципі, ми задоволені.

- Як акліматизуються в команді новачки, наприклад, Че Че?

- Краще, напевно, про це запитати безпосередньо у них. Думаю, вони задоволені. Хороші хлопці, ми досить швидко, в принципі, вже починаємо розуміти один одного на полі. Проте, той же Че Че грав в інший футбол, в іншому чемпіонаті, тому, і йому, і нам ще потрібен якийсь час, щоб зігратися.

- Конкуренція за місце в стартовому складі команди зростає, особливо це стосується середньої лінії. Очікується серйозна боротьба...

- Звичайно, всі хочуть грати і будуть боротися за місце в складі. Думаю, така конкуренція піде на користь як кожному з футболістів, так і команді в цілому, - сказав Буяльський в інтерв'ю Dynamo.kiev.ua.