Еволюція форми київського «Динамо»

Динамо Київ 18 Липня, 23:30 6733
Еволюція форми київського «Динамо»
18 липня, київське «Динамо» презентувало свою нову форму на майбутній сезон, змінивши виробника в особі adidas на компанію NewBalance.

КОМАНДА1 згадала, в якій формі виступали динамівці в незалежних чемпіонатах України.

1992 рік. Перший чемпіонат України - нова форма

Програвши в першому чемпіонаті України титул Таврії, перший кубок незалежної України динамівці виграли в 1992/1993 р. У фінальному матчі кияни обіграли львівські Карпати (2:1) в традиційній для себе білій формі від компанії Umbro. Найголовнішим ноу-хау в екіпіровці став логотип титульного спонсора на грудях австрійської авіакомпанії Lufthansa.


У умбровській формі Динамо грало до 1996 року. За цей час жовта гостьова форма змінилася на синю з вертикальними чорними смужками, а також з'явився на грудях логотип нового спонсора в особі ПромінвестБанку.


1996 год. Прийшов adidas, повернувся Лобановський

Після повернення в Динамо Валерія Лобановського, київське Динамо змінило технічного спонсора і уклало довгостроковий контракт з adidas. З ним і найуспішнішим тренером клубу в його історії кияни навели шереху в Лізі чемпіонів.


2004 рік. Стрічка навскоси

Динамо продовжило грати в adidas, але на домашній білій формі з'явилася синя стрічка, що йде навскоси від плеча до пояса. У схожих майках динамівці вже грали - в 1961 році. Цей ретро варіант екіпіровки проіснував до 2008 року. Потім він видозмінився, ставши з білими і з двома тонкими вертикальними смужками синього кольору.


2008 рік. Синій горизонт

Динамівці відмовилися від стрічки, а дизайнери adidas запропонували команді нову синю горизонтальну вставку, розміщену на грудях. Ця форма у вболівальників Динамо асоціюється з часом, коли до Києва повернувся Андрій Шевченко. Крім того, на формі з'являлися нові спонсори - ПриватБанк, Mitsubishi Motors, Ніко.


2015 рік. Форма з національним колоритом

У 2015 році в форму був доданий симпатичний національний колорит. Новий одяг вийшов оригінальним, з елементами «вишиванки» і припав до душі вболівальникам команди.


2018 рік. Революція: заміна adidas на New Balance

Після більш ніж 20-річної співпраці з adidas, Динамо наважилося на радикальні зміни в своїй екіпіровці. Тепер Динамо буде грати в формі від американської компанії New Balance. Цей бренд працює з такими знаменитими футбольними командами як Ліверпуль, Порту і Севілья. Також New Balance одягає національні збірні Ірландії, Панами і Коста-Ріки.