В Україні трансферне вікно закриється після топ-чемпіонатів Європи

Футбол України 18 Липня, 20:49 934
В Україні трансферне вікно закриється після топ-чемпіонатів Європи
У двох європейських чемпіонатах вже закрилося трансферне вікно, але в Україні воно відкрилося тільки 2 липня, а закриється через два місяці по тому.

Зазвичай наш футбол крокує нога в ногу з топ-чемпіонатами Європи і закриває трансферний ринок синхронно з ними. Але цього разу наші керівники пішли на експеримент і відклали фініш, повідомляє zbirna.com. Майже в половині членів УЄФА (27 з 55) ринок закриється 31 серпня. Україна увійшла в число 10 країн, які вирішили не поспішати.

У двох країнах трансферне вікно вже закрилося. Постаралися Фарери і Литва. Завтра ставить крапку Молдова, за нею - Боснія, Латвія, Грузія, Естонія. В останній день липня закриється ринок ще в п'яти країнах.

Здивувала Італія, яка вирішила згорнути період заявок 25 серпня. А підведуть підсумок Португалія і Сан-Марино аж 21 вересня.

12 липня

Фарери

15 липня

Литва

19 липня

Молдова

20 липня

Боснія

22 липня

Латвія

24 липня

Грузія

27 липня

Естонія

31 липня

Ірландія, Ісландія, Казахстан, Люксембург, Чорногорія

9 серпня

Фінляндія

11 серпня

Швеція

15 серпня

Білорусь, Норвегія

17 серпня

Косово

25 серпня

Італія

31 серпня

Австрія, Азербайджан, Албанія, Англія, Бельгія, Угорщина, Німеччина, Гібралтар, Голландія, Греція, Данія, Іспанія, Кіпр, Ліхтенштейн, Македонія, Мальта, Польща, Росія, Північна Ірландія, Сербія, Словенія, Туреччина, Уельс, Франція, Хорватія, Швейцарія, Шотландія

1 вересня

Вірменія

2 вересня

Андорра

3 вересня

Румунія, УКРАЇНА

6 вересня

Болгарія, Словаччина

8 вересня

Чехія

17 вересня

Ізраїль

21 вересня

Португалія, Сан-Марино