Денис Бойко: «Перехід Мораєса? Я б так не вчинив»

Динамо Київ 18 Липня, 21:56 2818
Денис Бойко: «Перехід Мораєса? Я б так не вчинив»
Голкіпер київського «Динамо» Денис Бойко поділився очікуваннями від нового сезону, а також висловив свою думку з приводу переходу колишнього форварда «біло-синіх» Жуніора Мораєса в «Шахтар».

— Ми добре попрацювали на передсезонних зборах, провели плідну підготовку до нового сезону. Всі хлопці в хорошому настрої, добре готові, все покажуть ігри чемпіонату і матч за Суперкубок України.

— Нещодавно ви підписали повноцінний контракт з «Динамо». Наскільки це надає вам впевненості?

— Як я вже казав, я дуже щасливий, що повернувся в рідний клуб, підписав контракт і став повноцінним футболістом «Динамо». Буду робити все для того, щоб наш клуб добивався високих результатів і завойовував трофеї.

— Що скажете про бразильських новачків команди?

— Бразильці є бразильці: з хорошою технікою, з хорошим розумінням гри. Поки більше нічого не можу сказати, оскільки ми ще не бачили їх в офіційних матчах. Напевно, тільки після цих поєдинків у кожного з нас буде більш ясна картина. Зазначу, що хлопці позитивні і добре влилися в колектив. Я можу побажати їм тільки удачі в нашій команді, щоб вони нам допомагали здобувати максимальні результати.

— Як ви особисто поставилися до переходу Мораєса?

— Не хочу обговорювати це, не бачу сенсу. Ви краще йому задавайте ці питання. Він футболіст і робить свою роботу на футбольному полі. А те, що він перейшов у «Шахтар»... Не знаю. Якщо він говорив, що не перейде, значить, тепер це на його совісті. Я не хочу обговорювати цю тему. Я б так не вчинив.

— У матчі за Суперкубок він може зіграти проти вас...

— Повторюся, краще йому задавати подібні питання. Не я чи хтось інший перейшов в «Шахтар», а Мораєс. Він футболіст, і це його робота. Чому він так вчинив, як він себе почуває і чи чиста у нього совість - це все до нього питання.

Володимир Бобир