Бєсєдін: «Мораєс був капітаном «Динамо». Тепер нехай назад озирається»

Динамо Київ 18 Липня, 22:12 3722
Бєсєдін: «Мораєс був капітаном «Динамо». Тепер нехай назад озирається»
Нападник київського «Динамо» Артем Бесєдін перед відкритим тренуванням команди на НСК «Олімпійський» поспілкувався з журналістами.
«Нова форма нормальна, і з вигляду, і за якістю відповідає. Ми задоволені. Але головне - ми зараз налаштовуємося на дуже важливу гру, впевнений, що вийдемо на неї в оптимальних кондиціях і покажемо гідний футбол. Ми провели на зборах дуже хорошу роботу, кожен викладався на всі сто відсотків - це було видно і в іграх, і в тренуваннях. Думаю, результати нашої роботи ви 21 числа побачите. Те що буде цікава і хороша гра, це точно. Ми обіцяємо, що будемо битися до кінця. Помилок, як в минулому сезоні, ми більше допускати не можемо.

Відсутність в «Динамо» конкуренції серед нападників? Зараз така ситуація, завтра вона може змінитися. Я на це уваги не звертаю, знаю, що в такому клубі, як «Динамо» Київ, не можна зменшувати обертів ні в якому разі - є конкуренція, або її немає. Потрібно виходити і показувати результат, а він буде, якщо тільки ти викладаєшся на кожному тренуванні і в кожному матчі. Відхід Мораєса в «Шахтар»? Я не хочу про це говорити. У моїй голові таке не вкладається. Можливо, для легіонерів це простіше. Так, їм треба годувати сім'ю... Але як же честь? Він одягав капітанську пов'язку «Динамо», і перейти після цього до прямого конкурента - я вважаю, що це неправильно. Нехай тепер в іграх назад озирається», - зі сміхом сказав Артем.