Агент Мілевського: «Динамо» шукає нападника? Думаю, Хацкевич говорив про іноземців і це не стосується Артема»

Динамо Київ 19 Липня, 17:38 3326
Агент Мілевського: «Динамо» шукає нападника? Думаю, Хацкевич говорив про іноземців і це не стосується Артема»
Представник Артема Мілевського розповів про причини розриву контракту футболіста з брестським «Динамо» та про ймовірність його повернення в київське «Динамо».

Артем Мілевський попрощався із брестським Динамо. Про причини такого рішення і подальші плани нападника ексклюзивно для FootballHub розповів агент гравця Олександр Панков.

Узагальню одразу, інформація стосується не лише Артема Мілевського, а трьох найкращих футболістів команди: капітана команди, найкращого асистента чемпіонату і найкращого бомбардира чемпіонату. Так, це правда. Що стосується інших хлопців я не буду нічого коментувати, що стосується Артема Мілевського, то так, справді, вчора ми провели перемовини з керівництвом клубу про те, що ми припиняємо співпрацю за згодою обох сторін і рухаємось далі. Ми потиснули один одному руки і розійшлись у гарному настрої.

Про чутки щодо проблем із дисципліною

У трьох найкращих гравців команди проблеми із дисципліною?! Усі ж футбольні люди і прекрасно розуміють, що такого не може бути. І взялись оці проблеми отак раптово, їх не було, не було, а перед відкриттям трансферного вікна, в Білорусі сьогодні відкривається трансферне вікно, вони раптом з’явились. Зрозуміло, що це маячня. Швидше за все, це просто якісь чергові “доброзичливці” хотіли налити бруду на найкращих гравців чемпіонату.

Про причини розриву контракту

Ця розмова вже була давно. В команду прийшов новий тренер, молодий тренер зі своїм баченням футболу. В його схемі ці гравці його не влаштовували. Це нормально, це футбол, і всі все розуміють. Ми цю інформацію стосовно Артема знали ще 2 тижні тому, що може бути такий розвиток подій. У нас залишалось півроку контракту, до зими, із Брестом і ми прийняли таке рішення. Нам запропонували такий формат і ми погодились, хоч у нас ще залишався контракт і ми могли перебувати в команді. Але немає сенсу втрачати час. Влітку влаштуватись в команду набагато простіше, ніж зимою. Тим більше, що Артем зараз у максимальній готовності, він зіграв 80 хвилин проти Шахтаря з Солігорська, був визнаний вболівальниками найкращим гравцем матчу.

Зараз будемо займатись пошуками нового клубу. Лише 2 тижні тому надходили пропозиції від інших клубів. Тому знайти команду не буде проблемою.

Про ймовірність повернення в київське Динамо

Я думаю, що Олександр Миколайович (тренер Динамо заявив, що перебуває в пошуках нападника – ред.) говорив про іноземців і це не стосується Артема. Пропозицій по контракту від Динамо не було. Є пропозиції та інтерес від європейських клубів. Тому ми з усіх боків будемо розглядати пропозиції, до всіх поважливо ставитись.

Артем був лідером в своїй команді, за півроку виграв два трофеї і грав усі матчі, тому будемо зараз розглядати максимально цікаві варіанти від клубів, які ставлять перед собою конкретні завдання.

Напередодні нового сезону брестське Динамо очолив 30-річний Олексій Шпилевський, який до цього працював в академіях РБ Лейпциг і Штутгарта.