Зустріч динамівців із фанатами на заміській базі

Динамо Київ 20 Липня, 09:12 931
Зустріч динамівців із фанатами на заміській базі Фото: ФК Динамо
Увечері в четвер, 19 липня, на заміській базі ФК «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі було галасно й людно.

На тренування, яке передувало матчу за Суперкубок України між «Динамо» та донецьким «Шахтарем», тренерський штаб та футболісти «біло-синіх» запросили у гості своїх відданих фанатів, які підтримують їх на кожному матчі – як домашньому, так і виїзному.

Зручно розмістившись на трибуні біля одного з тренувальних полів, уболівальники гучними оплесками та вигуками вітали точні удари своїх улюбленців, яких вони, образно кажучи, могли бачити на відстані витягнутої руки. Віддячували їм і футболісти, забиваючи м’ячі один красивіший за інший. Після завершення тренування усі тренери та гравці, які брали участь у занятті, підійшли до трибуни та потиснули руку кожному фанату, який прийшов на цю зустріч.

Упродовж багатьох років, незважаючи на те, які футболісти виступали в команді та які тренери на той момент її очолювали, між активними вболівальниками та командою існують товарисько-партнерські стосунки. Але навіть у найдружнішій компанії виникають моменти, які викликають суперечки та спонукають до відвертої розмови. Саме така й відбулася між динамівцями та фанатами, причому питання лунали найрізноманітніші – від обговорення ігрових моментів до актуальних проблем в українському футболі.

З півгодини головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич, а також капітан команди Сергій Сидорчук від імені всіх партнерів при схвальних репліках останніх, вели діалог не тільки з лідерами фанатського руху, а й із кожним бажаючим із присутніх. Найгострішими були питання поведінки окремих уболівальників на трибунах під час поєдинків, через що «Динамо» неодноразово карали проведенням матчів без глядачів, а також тих «особливих» правил відвідування стадіонів, що їх останнім часом вигадала Федерація футболу України. Крім того, гості динамівців звернули увагу на важливість «фільтрування» тих фото та текстівок, що вони розміщують у соціальних мережах.

Коли спілкування добігло свого завершення, аби, так би мовити, закріпити дружню атмосферу, динамівці разом зі своїми найпалкішими уболівальниками, отримавши від них побажання завоювати найближчої суботи в Одесі перший трофей у новому сезоні, зробили колективне фото на згадку.