«Динамо» візьме на перегляд форварда з Африки

Динамо Київ 20 Липня, 10:32 4463
«Динамо» візьме на перегляд форварда з Африки
21-річний конголезький форвард може опинитися в «Динамо».

Нападник Даго Шибамба Саму може вже найближчим часом відправитися в Україну, щоб пройти 45-денний перегляд в київському «Динамо». Про це порталу acpcongo.com повідомив представник клубу «Фармагрос», якому належить контракт 20-річного футболіста.

Шибамба повинен був вилетіти до Києва ще в середу, але пропустив свій рейс, так як був затриманий міграційною службою Конго на прохання представників клубу «Мотема Пембе», кольори якого він зараз захищає на правах оренди.

Причина - представники цього клубу вважають, що Даго, орендований ними в минулому сезоні на два роки, повинен відпрацювати свій контракт до кінця і відіграти за них ще один рік. Але при цьому керівництво «Мотема Пембе» заплатило лише за один рік оренди Шибамби, тому президент «Фармагроса» Кабамба Нколо попросив, щоб футболіста все ж відпустили в Україну.

Ріст 21-річного конголезького форварда становить 184 см, вага - 82 кг. Виступає на позиції центрального нападника.

Шибамба є найкращим бомбардиром «Мотема Пембе», забивши за клуб 20 м'ячів в чемпіонаті. Він і раніше славився своїми бомбардирськими подвигами, а на батьківщині його вважають форвардом високого класу, що володіє хорошими технічними якостями, вміє грати головою і проходити будь-який захист суперника.