Збірна України U-19 розписує нічию із англійцями

Збірна України 20 Липня, 20:30 1957
Збірна України U-19 розписує нічию із англійцями | 19-27
У другому поєдинку групового раунду чемпіонату Європи (U-19) підопічні Олександра Петракова розійшлися миром із чинним чемпіоном у даній віковій категорії — командою Англії.

Здобувши в стартових матчах групового раунду чемпіонату Європи перемоги, збірні України та Англії стали фаворитами квартету В. Родзинки їхньому очному протистоянню додавав той факт, що переможець цього поєдинку виходив до півфіналу, що автоматично давало перепустку на чемпіонат світу (U-20), який відбудеться наступного року.

Дебют зустрічі пройшов у рівній боротьбі, проте англійцям таки вдалося на 8-й хвилині відкрити рахунок після розіграшу кутового. Підопічні Пола Сімпсона змусили синьо-жовтих грати у незвичний для них футбол — першим номером. Проте підопічні Олександра Петракова швидко адаптувалися до такого ведення гри і не раз змушували нервувати англійський захист. І на 39-й хвилині Супряга таки продавив оборону суперника, відправивши м'яч до сітки воріт з гострого кута. 1:1.

Другий тайм вийшов не менш цікавим. До успіху не раз були близькі обидві команди, але футболістам бракувало влучності, а часом воротарі демонстрували свою майстерність. У підсумку — 1:1, і збірна України перед заключним матчем групового етапу проти Туреччини має непогані шанси опинитися серед чотирьох кращих команд континенту.

Євро-2018 (U-19)

Україна — Англія — 1:1 (1:1)

Голи: Супряга (39) — Тавернер (8).

Україна (U-19): Кучерук, Миколенко, Бондар (к), Попов (Снурніцин, 73), Корнієнко, Хахльов (Чех, 90+2), Дришлюк, Конопля, Булеца, Цітаішвілі (Ременюк, 62), Супряга.

Англія (U-19): Балкомб, Стерлінг, Танганга, Уоттс (Кербі, 84), Чалоба (к), Льюїс, Емблтон, Сандерс, Тавернер, Бреретон, Херст (Морріс, 81).