Олександр Алієв: «Так ставитися до Мілевського, і говорити такі речі в очі, не варто»

Динамо Київ 20 Липня, 21:11 2977
Олександр Алієв: «Так ставитися до Мілевського, і говорити такі речі в очі, не варто»
Колишній гравець київського «Динамо» поділився планами на майбутнє та розповів про причини відходу Мілевського із «Динамо» Брест.

- Чим зараз живе Олександр Алієв?

- Зараз багато вільного часу. Виступаю у виставкових матчах зірок українського футболу. Перетинаємося з Віктором Леоненком. Намагаюся тримати себе в тонусі, тренуюся, - говорить Алієв footballua.tv.

- Збираєтеся продовжити ігрову кар'єру?

- Були такі думки, але я переключився на тренерську кар'єру. Я хочу тренувати. Дивлюся матчі, намагаюся брати для себе корисні моменти. Але, конкретики поки немає.

- Що вам корисного дав тренерський досвід у «Хмельницькому»?

- Я відчув, що таке тренерська робота. Це нелегка праця, багато роздумів, переживань. Гравцем набагато простіше – прийшов, потренувався і пішов додому. У тренерській діяльності все залежить від тебе. Це постійний процес. Думаєш, як скласти тренувальний план, як замінити гравця, якщо він випадає. Багато розумової роботи. Було нелегко, але цікаво. Мені це дуже подобалося.

- Після того, як припинили співпрацю з «Хмельницьким», говорили, що підете на тренерські курси.

- Збираюся у вересні або жовтні, коли буде набір.

- Не можу не запитати у вас, як у друга Артема Мілевського, що трапилося з ним в «Динамо» Брест? Чому він покидає команду? В якому він моральному стані?

- Він нормально себе почуває. Вчора ми спілкувалися. Після того як я дізнався про цю ситуацію, я подзвонив йому і запитав. У ЗМІ написали, що Артем порушив режим. Він давно говорив, що у нього закінчується контракт. Прийшов молодий тренер і вони не зійшлися характерами.

- Тобто питання не в порушенні режиму?

- Ніякого порушення режиму не було. Я знаю ситуацію. Тренер просто знайшов привід. Я думаю, що з таким підходом він довго не буде працювати. Так ставитися до Мілевського і говорити такі речі в очі не варто. Був би я на його місці, я б не стримався. Але в Артема витримка краща.

- А що б ви зробили?

- Дав би в морду. Якщо б мені тренер таке сказав.

- А що він сказав?

- Я не можу розповідати. Якщо Артем захоче, він сам розповість. Я його повністю підтримую. Він у гарному настрої.

- Артем Мілевський буде продовжувати кар'єру? Де він себе бачить?

- Так. Я не знаю конкретно. У нього є менеджер і він буде займатися цим питанням. Я думаю, що Артем довго без роботи сидіти не буде.