Вадим Євтушенко: «Переможець Суперкубка отримає перевагу на старті сезону»

Динамо Київ 21 Липня, 09:27 818
Вадим Євтушенко: «Переможець Суперкубка отримає перевагу на старті сезону»
Екс-нападник Динамо і тренер збірної України Вадим Євтушенко поділився очікуваннями матчу за Суперкубок України між Динамо і Шахтарем і побажав командам УПЛ в новому сезоні вийти на новий рівень гри.

«Експериментів зі складами у Динамо і Шахтаря не буде»


- Вадиме Анатолійовичу, Динамо і Шахтар традиційно відкривають новий футбольний сезон матчем за Суперкубок України. Чого уболівальникам варто очікувати від матчу в Одесі?

- Ці матчі завжди носять підвищений емоційний характер. Поки Динамо і Шахтар залишаються головними грандами українського футболу, тому будь-яка зустріч між ними притягує до себе увагу. Обидві команди трохи оновили склади, вболівальники стежили за новинами з таборів команд та їх контрольними матчами. Тому тепер буде цікаво подивитися, в якому стані вони постануть перед нами в Одесі.

Матч за Суперкубок дає заділ на весь подальший сезон. Тому і Динамо, і Шахтар спробують зіграти вдало, щоб впевненіше себе почувати на старті чемпіонату і отримати психологічну перевагу. Упевнений, всі чекають цікавої гри, в якій хочеться побачити видовищний футбол. Зрозуміло, що емоції будуть зашкалювати. Але останнім часом конфліктних ситуацій на поле в матчах Динамо і Шахтаря було мало, тому хочеться, щоб в цей раз в Одесі теж обійшлося без сутичок на полі, щоб хлопці всю свою енергію виплеснули в гру, а не в розбирання між собою.

- У Динамо пішли Мораес, Гонсалес і Мбокані. У Шахтаря - Фред, Бернард, і Феррейра. Наскільки ми побачимо оновлені склади Динамо і Шахтаря?

- Якраз і цікаво буде подивитися, в яких складах суперники вийдуть на поле в Одесі. Вболівальники дивилися нарізки ігор зі зборів, але якщо говорити про склади на майбутній матч, то тренери краще знають стан своїх підопічних і хто з них буде готовий вийти на поле з перших хвилин гри. Думаю, що ми побачимо бойові склади обох команд на даний момент. Можливостей для експериментів немає ні у Хацкевича, ні у Фонсекі, тому що на кону почесний титул.


«В чемпіонат України прийшли закордонні тренери, подивимося, як вони себе проявлять»


- Цей матч дасть відповідь на питання про готовність Динамо і Шахтаря до майбутнього сезону?

- Це перша гра, готовність може бути на високому рівні, але все одно треба враховувати, що це тільки початок сезону і команди ще не набрали оптимальну форму. Але це гра, в якій перед кожним з суперників буде його найпринциповіший суперник, тому це підвищить рівень мотивації кожного футболіста і його морально-вольові якості вийдуть на перший план.

- У неділю, після матчу за Суперкубок України, стартує чемпіонат України. Що можна побажати командам УПЛ в новому футбольному сезоні?

- Ми чекаємо і хочемо, щоб рівень чемпіонату в новому сезоні став вище. В УПЛ прийшло кілька зарубіжних тренерів, які, не соромлячись, оголосили про дуже високі вимоги. Тому буде цікаво подивитися на цю боротьбу в новому сезоні. Якщо їх слова не будуть розходитися з ділом, нас чекає цікавий чемпіонат. Дай бог, щоб так це було.