Герой футбольного дня. Олександр Андрієвський

Динамо Київ 21 Липня, 13:05 1256
Герой футбольного дня. Олександр Андрієвський
«Динамо» спробує розкрити талант ще одного українського гравця.

Олександр Хацкевич – тренер прямолінійний. В тому плані, що з підопічними не церемониться. Хто відповідає його вимогам – знаходиться в обоймі, хто тренерові не потрібний – йде з «Динамо», або ж опиняється у глухому запасі.

Показові приклади з Корзуном, Рибалкою, Гонсалесом… На них Хацкевич не розраховує, що прирівнює їхні перспективи у команді до нуля. А ось з Олександром Андрієвським ситуація абсолютно протилежна. Молодого футболіста тренер хвалить, висловлюючи йому всеосяжну підтримку. Але не лише на словах… Андрієвський грав у контрольних матчах «Динамо» і розраховує зіграти в поєдинку за Суперкубок України. То був би зручний плацдарм для боротьби за місце в основному складі на майбутній сезон.

Олександр Хацкевич шукає гравців, які вміють швидко розпоряджатися м'ячем. Власне, тому пішов Рибалка, якому потрібен час і який не адаптується до командних дій, а, радше, вимагає, аби команда змінювала свій стиль під нього. Тому «Динамо» підписало довгостроковий контракт з Че Че, який швидко і вправно працює з м'ячем, а також володіє гарним першим пасом. І тому в минулому сезоні розкрився Шапаренко – мобільність цього юнака виглядає багатообіцяюче. Власне, є підстави вірити у те, що з Андрієвським буде не гірше.

Олександр добре зарекомендував себе і у «Чорноморці», і у «Зорі». Але більш цінним, на нашу скромну думку, є етап кар'єри саме в Одесі. «Зоря» вміє швидко і точно переходити від захисту до атаки, використовуючи як фланги, так і центральну вісь. Тому Андрієвський почувався в такій команді, наче риба – у воді. А ось у «Чорноморці» доводилося бути одним з тих, від кого йшов весь командний креатив. І Андрієвський не губився, забезпечуючи команді динаміку і мобільність. Настільки, наскільки було сил в одного гравця.

Так чи інакше, але Хацкевич має рацію – Андрієвський заслужив на свій шанс. Як би не склалася подальша доля футболіста, спробувати себе у «Динамо» він повинен.