Вадим Євтушенко: «Хочеться побачити у матчі за Суперкубок цікаву гру»

Динамо Київ 21 Липня, 16:31 732
Вадим Євтушенко: «Хочеться побачити у матчі за Суперкубок цікаву гру»
Колишній футболіст «Динамо», відомий український тренер Вадим Євтушенко поділився своїми очікуваннями від матчу за Суперкубок України між «Динамо» і «Шахтарем».
«Ці матчі завжди носять підвищений емоційний характер. Поки «Динамо» і «Шахтар» залишаються головними грандами українського футболу, тому будь-яка зустріч між ними притягує до себе увагу. Обидві команди трохи оновили склади, вболівальники стежили за новинами з таборів команд та їх контрольними матчами. Тому тепер буде цікаво подивитися, в якому стані вони постануть перед нами в Одесі.

Матч за Суперкубок дає заділ на весь подальший сезон. Тому і «Динамо», і «Шахтар» спробують зіграти вдало, щоб впевненіше себе почувати на старті чемпіонату і отримати психологічну перевагу. Упевнений, всі чекають цікавої гри, в якій хочеться побачити видовищний футбол. Зрозуміло, що емоції будуть зашкалювати. Але останнім часом конфліктних ситуацій на поле в матчах «Динамо» і «Шахтаря» було мало, тому хочеться, щоб в цей раз в Одесі теж обійшлося без сутичок на полі, щоб хлопці всю свою енергію виплеснули в гру, а не в сутичках один з одним.

Цікаво буде подивитися, в яких складах суперники вийдуть на поле в Одесі. Вболівальники дивилися нарізки ігор зі зборів, але якщо говорити про склади на майбутній матч, то тренери краще знають стан своїх підопічних і хто з них буде готовий вийти на поле з перших хвилин гри. Думаю, що ми побачимо бойові склади обох команд на даний момент. Можливостей для експериментів немає ні у Хацкевича, ні у Фонсеки, тому що на кону почесний титул.

Це перша гра, готовність може бути на високому рівні, але все одно треба враховувати, що це тільки початок сезону і команди ще не набрали оптимальну форму. Але це гра, в якій перед кожним з суперників буде його найпринциповіший суперник, тому це підвищить рівень мотивації кожного футболіста і його морально-вольові якості вийдуть на перший план», - наводить слова Євтушенка zbirna.com

Впевнений в перемозі нашого «Динамо»? Реєструйся ТУТ і авторитетна БК «Парі-матч» подарує тобі до 500 грн на ставки!