Юрій Мороз: «Віддати Дубінчака і Лєднєва в оренду було рішенням Хацкевича»

Динамо Київ 21 Липня, 17:48 1142
Юрій Мороз: «Віддати Дубінчака і Лєднєва в оренду було рішенням Хацкевича»
​Тренер «Динамо» U-21 Юрій Мороз прокоментував перемогу над «Ворсклою».

- Було побоювання, тому що в складі відбулася ротація. З'явилися нові гравці. На старті чемпіонату була тривога за те, щоб новачки Шпирко і Романчук не перегоріла. Але вони зіграли гідно. Шпирко забив м'яч. Це подарунок для нього в першій грі. Також були побоювання щодо зіграності. З'явився Ісаєнко.

- У перші 20 хвилин важко давалася гра, поки команда не включила високий пресинг. Це ви внесли корективи?

- Так, ми планували пресингувати з перших хвилин, але не виходило. Суперник був свіжий і володів м'ячем. Згодом ми почали бігти і вписуватися в гру. Хлопці молодці, дотерпіли два тайми і могда забити ще. Хотілося б, щоб результат давався спокійніше і якісніше.

- Багато гравців покинули команду. Які позиції найпроблемніші?

- Не скажу, що є проблеми по позиціях. У нас були в запасі Хондак і Ярош. Той же Ісаєнко чудово провів гру. Вони в основному працювали з U-19, а з нами були протягом чотирьох днів. Структура від U-19 до U-21 і першої команди дає свої плоди. Хотілося, щоб нові гравці відчули ці швидкості.

- Віддати в оренду Дубінчака і Леднева було рішенням Хацкевича?

- Так. Ми обговорювали кожного футболіста. Ці хлопці змушують говорити про себе, їх запрошують команди Прем'єр-ліги. Вони переросли цей рівень, нехай спробують себе і отримають ігрову практику там. Дай Бог отримаємо хороших гравців для першої команди.