Динамо Київ 22 Липня, 00:39 10237
Буяльський: «Уся команда не потисла руку Мораєсу перед матчем - це позиція колективу» | 19-27
Герой поєдинку за Суперкубок України Віталій Буяльський прокоментував перемогу «Динамо» над «Шахтарем» (1:0).
«Виконали настанови головного тренера. Грали більше від оборони та на контратаках. У другому тайму у нас було більше моментів, ніж у команди суперника. Олександр Миколайович акцентував увагу на тому, щоб більш компактно грали в обороні та центрі поля і щоб швидше вибігали в атаку. У першому таймі було кілька контратак і ми забили гол, у другому таймі було більше простору, тому стало трохи легше. М'ячем влодів «Шахтар», цього ніхто не заперечує. Але ми непогано швидко виходили з оборони в атаку.

Гол допоміг команді здобути впевненість. Головний тренер працює більше року і ще нічого не вигравав, тому ця перемога була для нього.

Чи було незвично грати проти Мораєса? Ми на це не звертали уваги, але якщо гравець виходить з капітанською пов'язкою і цілує емблему «Динамо», то не зовсім коректно переходити в команду суперника. Але це футбол, це життя. Він іноземець, йому в Украні не жити. Він тут пограє, поїде і забуде. Уся команда не потиснула руку Мораєсу перед матчем. Це, я вважаю, правильне рішення і позиція усієї команди, починаючи від керівництва і закінчуючи футболістами. Якби він сказав нам відразу, то питань не було б, адже він був би чесним перед футболістами, які з ним грали», - сказав Віталій Буяльський після матчу з «Шахтарем».