​Сергій Сидорчук: «Слова Фонсеки? Рахунок на табло»

Динамо Київ 22 Липня, 14:35 3483
​Сергій Сидорчук: «Слова Фонсеки? Рахунок на табло»
Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук поділився враженнями від перемоги над «Шахтарем».

«Після матчу — відразу на базу»

— Сергій, як відсвяткували перемогу?

— Та особливо ніяк. Ми тільки в три години ночі прилетіли до Києва і одразу вирушили на базу. Часу, щоб святкувати, у нас немає.

— У тебе таке вперше в кар'єрі?

— Мабуть, так (посміхається). Але це не найголовніше. Та й тренери одразу попередили, що ночувати будемо на базі. Так буде краще для відновлення, адже в середу у нас гра з Ворсклою.

Втім, шампанського в роздягальні, звичайно, випили. Ми там довго чекали хлопців з допінг-контролю. Потім і в аеропорту довелося посидіти в очікуванні вильоту, але і це на краще — змогли подивитися переможний бій Усика. Переживали за нього всією командою.

«Рахунок — на табло»

— Для тебе цей трофей — особливий?

— Я дійсно вперше підняв Кубок над головою першим з усіх хлопців, хоча добре розумію, що основна заслуга в цьому тих футболістів, які відіграли по 90 хвилин. Але цей титул для нас усіх справді особливий, адже він став першим для нашого тренера Олександра Хацкевича в Динамо. Сподіваюся, що не останнім.

— Наставник Шахтаря Паулу Фонсека сказав, що його команда грала набагато краще. Будете сперечатися?

— Навіщо? Рахунок — на табло. Гірники здорово почали поєдинок, проте пропущений гол їх, здається, надломив. Футболісти Шахтаря добре контролювали м'яч, але просування вперед було мало. Ми готувалися до такого сценарію, намагалися пресингувати і витримувати план на гру.

Євген ГРЕСЬ