Йожеф Сабо: «При Хацкевичу у «Динамо» на високому рівні ігрова дисципліна»

Динамо Київ 22 Липня, 15:29 1314
Йожеф Сабо: «При Хацкевичу у «Динамо» на високому рівні ігрова дисципліна»
Експерт телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» Йожеф Сабо поділився враженнями від Суперкубка України між «Шахтарем» і «Динамо» (0:1)

- Я радий, що прийшов повний стадіон в Одесі та була хороша гра. Я передбачав, як будуть грати команди. Результат матчу знову вирішила помилка. Тут потрібно розбиратися тренерському складу. Це не перший раз, коли «Шахтар» програє через свою помилку.

«Динамо» зіграло на своєму рівні, але дуже дисципліновано. У перші 20 хвилин була велика перевага «Шахтаря». Думав, що якщо заб'ють, то одним м'ячем у ворота «Динамо» справа не обмежиться. Не вистачило майстерності. Феррейра, Тайсон, Фред - ті футболісти, на яких будувалася гра. Їх немає і поки Фонсека знаходиться в пошуку.

Помилка П'ятова вже не перша. Це певна система. тут потрібно розібратися, може бути запросити психолога. У більш серйозних іграх на міжнародному рівні такі помилки можуть коштувати команді, наприклад, вильоту з Ліги чемпіонів. Іноді в футболі потрібно робити дуже просто - вибити м'яч.

Якщо «Динамо» перемогло, значить на даний момент сильніше. Вважаю, що гравці киян більше хотіли перемогти. Фонсека готував команду не до матчу за Суперкубок, а до старту Ліги чемпіонів. Саме до цього часу команда буде готова фізично на 100 відсотків. Теж можна сказати і про «Динамо». В кінці гри було видно, що втомилися обидві команди. Обидва тренери досвідчені і знають, як потрібно готувати команди до сезону, не форсувати підготовку. Тому що, якщо форсіруешь форму, то через місяць-півтора це може сказати негативно на грі команди.

При Хацкевичі у «Динамо» на високому рівні ігрова дисципліна. Власне Хацкевич і сам був таким під час ігрової кар'єри. Думаю. що сценарій і в наступній грі чемпіонату буде таким же. «Шахтар» буде контролювати м'яч, а «Динамо» гратиме на контратаках.