​«Якщо ми сильні, обов'язково викарабкаємось з цієї ситуації». Про що розповіли тренери команд УПЛ

Футбол України 23 Липня, 11:16 878
​«Якщо ми сильні, обов'язково викарабкаємось з цієї ситуації». Про що розповіли тренери команд УПЛ
Наводимо найбільш інформативні фрагменти висловлювань головних тренерів команд Прем'єр-ліги на прес-конференціях після трьох стартових матчів 1-го туру/

Олександр Грицай, Зоря

— Ми добре почали гру. Вважаю, що домінували перший тайм. Через невеликий помилки вийшов пенальті. Молодці хлопці, що додали у другому таймі і довели справу до перемоги.

Олександр Бабич, Маріуполь

— Ми припускали, що буде не дуже видовищний матч, адже команди тільки входять в чемпіонат. Плюс, спека позначилася. О 14.00 ставити гру влітку... Треба дуже сильно подумати... В перерві було сказано, що якщо ми самі собі не привеземо моменти, то Зоря навряд чи зможе розкрити нашу оборону. Сталося навпаки.

Олег Бойчишин, Карпати

— Ми не мали права так зіграти в першому матчі, не мали права програти. Важко було обом командам. Олександрія витерпіла, а ми не змогли. Потрібно перенести цей удар і рухатися далі. Футболісти повинні бути сильними в усьому, зокрема, в характері. Якщо ми такі, обов'язково викарабкаємось з цієї ситуації.

Володимир Шаран, Олександрія

— Дуже приємно знову повернутися до Львова і здобути надважливу перемогу. Ми ретельно готувалися до гри з Карпатами, протягом майже трьох тижнів. У львів'ян швидка, технічна команда, але у другому таймі ми їх фізично переграли. Кажуть, поки Шаран в Олександрії, Карпати у неї не виграють? Дай бог, щоб так і було.

Фабріціо Раванеллі, Арсенал-Київ

— Подякував футболістам після гри незважаючи на поразку. Якщо так будемо грати і надалі, перемоги прийдуть.

Жилмар, Львів

— Нічого не змінилося, наші завдання залишилися колишніми — це медалі. Про Арсенал вже забули, тепер всі думки про Динамо.