Шандор Варга: «Гусін у 2007-му відмовився від мільйона доларів в «Сатурні»

Динамо Київ 24 Липня, 20:27 2816
Шандор Варга: «Гусін у 2007-му відмовився від мільйона доларів в «Сатурні»
Футбольний агент Шандор Варга розповів, як Андрій Гусін пішов з «Сатурна», відмовившись від річного контракту на 1 мільйон доларів.
«Не можу забути ситуацію 2007 року, коли Андрій Гусін переходив в «Сатурн». Гаджі Гаджієв його там бачив своїм асистентом, а Андрій ще пограти хотів. Домовилися в результаті так: підписуємо його як помічника тренера, але якщо раптом він форму набере, то може бути і як футболіст заявлений - природно, з підвищенням, і дуже значним, зарплати.
Далі так воно було: двох тижнів не минуло - Гаджієв дзвонить: беремо його на контракт гравця на рік, йшлося про суму приблизно в мільйон доларів.
А ще через якийсь час Гаджі Муслімовіча з клубу звільняють, Андрій збирає речі - і за ним на вихід. Йому кажуть: «Почекай, ти-то куди? Ти ж футболіст, ти на контракті!» А він у відповідь:«Ні, я - граючий тренер, я - в тренерському штабі, якщо головного звільнили, значить і я тут не залишуся».
Але ж йому на той момент було вже 35 років, і він в такому віці, на самому заході кар'єри, відмовляється, можна сказати, від останньої можливості як слід заробити - від мільйона доларів. І все через принципи. Прекрасна була людина. Дуже мені його шкода», - сказав Варга.