​«Шахтар» розраховує, що КДК ФФУ покадрово вивчить епізод з Ісмаїлі

Динамо Київ 25 Липня, 09:08 1386
​«Шахтар» розраховує, що КДК ФФУ покадрово вивчить епізод з Ісмаїлі
«Шахтар» отримав суддівський рапорт за підсумками матчу з «Динамо» за Суперкубок (0:1). Нагадаємо, що арбітр поєдинку Костянтин Труханов в кінцівці видалив Ісмаїлі та Бурду.

До того він прийняв рішення не ставити пенальті за фол Гармаша на Марлосі, а також не показувати пряму червону картку за порушення того ж Бурди на Фернандо.

Як стало відомо каналам «Футбол 1», Труханов підготував додатковий рапорт. Згідно з правилами, у нього на це є 24 години після матчу, але судді знадобилося більше часу. У цьому рапорті Труханов зазначив, що Ісмаїлі вилучений за «агресивну поведінку»., - інформує terrikon.com..

- Згідно з Регламентом, у арбітра є 60 хвилин для підготовки звіту для ФФУ і УПЛ. Повний рапорт ми отримали тільки сьогодні після обіду, він датований 23 липня - два дні після гри. У рапорті зазначено, що Ісмаїлі видалений за агресивну поведінку.

Ми покадрово подивилися цей епізод. Тотовицький лежить на газоні. Несподівано його штовхають Кендзьора і Кадар. З цього моменту починається бійка. Ісмаїлі виштовхують в обличчя. Він намагається вивільнитися, та Бурда опиняється на газоні.

Один матч Ісмаїлі точно пропустить, так як скасувати червону картку не можна, рішення винесене арбітром. Але немає ніяких підстав накладати додаткові санкції. Очікуємо на рішення КДК. Сподіваємося, що вони теж подивляться епізод покадрово і розберуться, - сказав глава юрслужби «Шахтаря» Андрій Харитончук.