Олександр Панков: «Ведемо переговори щодо Мілевського з учасником Ліги Європи»

Динамо Київ 27 Липня, 20:47 873
Олександр Панков: «Ведемо переговори щодо Мілевського з учасником Ліги Європи»
Агент Артема Мілевського пролив світло на майбутнє 33-річного нападника.

- У Мілевського не залишилося образи на головного тренера «Динамо-Брест» за те, що він, по суті, прибрав Артема з команди?

- Не сказав би, що його прибрав головний тренер. Це було взаємне рішення, яке прийняли тренерський штаб, керівництво «Динамо» і наша сторона. У вчорашньому матчі Ліги Європи команда грала без Артема, це була їхня друга гра без Мілевського. І якщо хтось стежив за поєдинком, то міг помітити, що в нову схему «синьо-білих» Артем би не вписувався. «Динамо-Брест» вибрало трохи іншу гру і це було нам озвучено. У свою чергу, ми прийняли рішення, що немає сенсу залишатися і сидіти на лавці запасних. Тим більше, в цій команді Мілевський відіграв рік і зробив істотний внесок в успіхи клубу. Ніякої образи у Артема немає. Ні на головного тренера, ні на керівництво. Це нормальний професійний футбольний процес. Вчора ми паралельно дивилися з Темою гру «Динамо-Брест» в Лізі Європи проти грецького «Атромитоса» і були щиро раді за результат. Звичайно ж, хотілося, щоб рахунок на табло був 4: 0, але в підсумку вийшло 4: 3. Десь трохи не вистачило досвіду, а в якихось моментах потрібно було просто притримати м'яч. Втім, у команди є результат і це найголовніше.

- Нещодавно Олександр Алієв сказав: «Я б на місці Мілевського дав тренеру «Динамо» в морду»...

- Саша - емоційний і відкритий хлопець. Він все сприймає трошки в прямому контексті. Ясна річ, що Мілевський ніколи б і нікому не бив морду, тому що між тренером «Динамо-Брест» і Артемом не було конфлікту. Бити морду за те, що ти не входиш в плани головного тренера, це безглуздо. Мілевський ніколи б не поліз в бійку. До того ж, впевнений, що не було навіть найменшого натяку на те, щоб до цього дійшла справа.

- Міг би Мілевський дозволити собі матюки на адресу головного тренера?

- Ні. Сто відсотків такого не було. Те, що він може на емоціях, як і будь-який інший футболіст, покричати під час гри або вилаятися, це буває. Але ці слова, ні в якому разі, не будуть спрямовані на адресу наставника. Тренер - це головна людина в команді, не беручи до уваги керівництва. У Артема ніколи таких проблем не було. Він вихована людина, яка ніколи не мала поганих звичок виражатися в сторону головного тренера.

- У цьому плані Мілевський повна протилежність Алієву?

- Важко говорити, адже мені не доводилося працювати з Олександром. Не можу сказати, який він в тренувальному процесі і в спілкуванні з тренерами. Можу запевнити, що Мілевський - дуже вихована, інтелектуально розвинена людина, яка не дозволить собі матюкати головного тренера. Так, на емоціях він може висловитися на адресу молодих футболістів або партнерів по команді, але це футбол. Таке буває. У кожного досвідченого гравця є емоції і Артем не виняток.

- Коли настане ясність по долі Мілевського?

- Конкретика є. На сьогоднішній день у мене є чотири пропозиції, але поки що вони не влаштовують нас в професійному плані. Ці клуби представляють трошки не ті чемпіонати, на які ми б хотіли орієнтуватися. Ті варіанти, за якими ведуться переговори - вони більш цікаві. Ці варіанти європейського напрямку. Думаю, що найближчим часом ситуація проясниться. Хоча ми особливо нікуди не поспішаємо. Все-таки в січні Мілевському виповниться 34 роки, тому хочеться укласти контракт мінімум на півтора року. Для нас є пріоритетним не максимально фінансова складова, а більше довгостроковість проекту. Не хочеться з головою «пірнати» туди, де немає завдань і цілей. Є бажання потрапити в проект, на зразок «Динамо-Брест» або «Тосно».

Ми спілкуємося. Практично кожен день мені телефонують представники різних клубів, але, на жаль, пропозиції, які є на руках, не відповідають нашим ідеям і амбіціям. Чекаємо. Як я вже говорив, ведуться переговори з певними клубами з Європи, але поки що ми не можемо зійтися на деяких деталях контракту та умови.

Найближчим часом настане певна ясність. Немає ніякої паніки. Ми не поспішаємо підписати контракт, як можна швидше. Хочеться знайти команду, яка дасть Мілевському новий імпульс у футболі. Артем хоче грати і у нього ще багато мотивації.

- Ви сказали, що є чотири пропозиції по Мілевському. У яких чемпіонатах виступають ці команди?

- Вони з країн ближнього зарубіжжя. До того ж, є дві пропозиції з чемпіонату України. Природно, мова йде про команди Прем'єр-ліги. Але Артем вже багато разів говорив, що крім «Динамо» Київ йому важко себе уявити в іншій українській команді. Що стосується інших двох пропозицій, то одна з команд ближнього зарубіжжя грає в єврокубках, друга команда теж недавно виступала на європейській арені. Але, я не можу назвати ці клуби. Це буде некоректно з мого боку. Можу тільки уточнити, що команда, з якою ми ведемо переговори дуже відома в своїй країні. У позаминулому сезоні вона вигравала чемпіонат. Це клуб з хорошим ім'ям і багатою історією. Вчора ця команда виступала у другому раунді Ліги Європи. Цей варіант нам цікавий, але поки що ми не можемо знайти спільну мову щодо термінів контракту і фінансових умов. Так, що переговори тривають.