Микита Корзун: «У мене були пропозиції з Росії та європейських клубів»

Динамо Київ 28 Липня, 12:41 990
Микита Корзун: «У мене були пропозиції з Росії та європейських клубів»
Півзахисник київського «Динамо» Микита Корзун прокоментував свій перехід в мінське «Динамо».

Наскільки відомо, твоє повернення відбулося досить швидко. Так?

- Мені зателефонував Віталій Миколайович Булига і запропонував такий варіант, з орендою. Вже пройшов місяць трансферного вікна, я давно не грав, тому вирішив нічого не мудрувати, а повернутися туди, звідки все починалося. Повторюся, я дуже давно не мав нормальної ігрової практики, а грати дуже хочеться. Тому я тут - для мене це дуже гарна пропозиція.

Чи були інші варіанти?

- Так, у мене були пропозиції і з Росії, і з європейських клубів, але не було якоїсь конкретики, яка була тут, в Мінську. Тут все було максимально чітко, що мене і переконало не чекати інших варіантів.

Півроку тому з Києва до Мінська приїжджав Хльобас, зараз - ти. Діма показав себе тут непогано.

- Для мене головне завдання - грати, адже практики не було майже півроку. Бажання зашкалює - готовий грати хоч по три гри за тиждень, як це було раніше в дитинстві, коли зовсім не втомлювався від гри. Також хочеться і зараз.

Твій юнацький запал нікуди не подівся?

- Абсолютно! Він тільки став ще сильніше (посміхається).

За нашим чемпіонатом стежив?

- Мені здається, що про білоруський футбол стали ще більше говорити і це супер. Цікаві новини, трансфери - все круто. Я тільки за, щоб інтересу до цього виду спорту було ще більше.

Наскільки сильно змінився Микита Корзун за ці 2,5 року?

- Подорослішав... Можливо, став мудрішим (посміхається). А так - все такий же відкритий і веселий хлопець.

«Динамо» повернулося на свій стадіон. Чекаєш, коли це зробиш ти?

- Для мене ця подія колосальна, адже я на цій арені раніше тільки виводив гравців або подавав м'ячі. Тому мені тільки належить там зіграти. Коли я був маленьким, то мріяв зіграти на цьому стадіоні - для мене це дуже хороша новина.

Ну і пару слів нашим уболівальникам, які дуже тебе раді.

- Бажаю тим, хто ходив на «гірку» такого ж хорошого зору, адже потрібно дійсно мати відмінний зір, щоб дивитися звідти футбол (сміється). А якщо серйозно, хочу побажати уболівальникам вболівати за нас, підтримувати, адже вони для нас, дійсно, як дванадцятий гравець, допомагають нам на полі. Як би це не звучало банально, але дійсно дуже хочеться, нарешті, перемогти!