Жилмар: «У матчі з «Динамо» потрібно показати характер і дисципліну»

Динамо Київ 28 Липня, 14:06 956
Жилмар: «У матчі з «Динамо» потрібно показати характер і дисципліну»
Головний тренер ФК «Львів» Жилмар про майбутній матч із київським «Динамо».
«Коли ми проводили навчально-тренувальний збір і грали спаринги, команда була готова десь на 75-80%. Фінальний акорд підготовки завжди проходить через перші офіційні матчі, адже хлопцям потрібна ігрова практика. На старті сезону ми зустрілися з “Арсенал-Київ”, тому до поєдинку з “Динамо” вже підходимо в 100% готовності.
Я задоволений тими гравцями, які є в моєму розпорядженні. Звичайно, хтось проходив з нами збори і встиг набрати оптимальну форму, а хтось тільки приєднався до нас – цим хлопцям потрібен час і індивідуальна робота. У нас на кожній позиції присутня конкуренція, тому грати буде той, хто краще тренується і готується до матчів.
“Динамо” – дуже складний опонент, серйозна команда, яку знають в усьому світі. Але до матчів з такими суперниками футболісти завжди підходять з максимальним настроєм. Після поєдинку в Києві у нас був тиждень для підготовки до першого домашнього матчу. На “Арені Львів” буде дуже непросто, але я вірю в нашу команду. Потрібно показати характер, дисципліну, і тоді ми зможемо домогтися позитивного результату», - цитує Жилмара офіційний сайт ФК «Львів».