Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 28 Липня, 22:12 5041
Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич підвів підсумки сьогоднішнього матчу своєї команди зі «Львовом» (1:0) у 2-му турі чемпіонату України.

- Жодних претензій по грі до хлопців немає. Єдине – це проблема реалізації. У таких матчах потрібно реалізовувати один-два моменти, та грати спокійно. Нібито володієш ініціативою, створюєш моменти, але не забиваєш – звичайно, футболісти від цього нервують та позначається на їхніх діях. Найголовніше, що ми не збилися на навалу, а шукали простір між лініями, гравці вривалися з глибини. Загалом, кожен, хто виходив на заміну, зробив свій внесок у перемогу. А головний підсумок – у гравців є характер. За тиждень у нас третя гра, важко, але наприкінці поєдинку все ж вдалося дотиснути.

- Піварич уже повернувся до розташування команди?

- Піварич відпочиває, але з 2 серпня буде вже з нами. Ми мали дати йому відпочинок, і він отримав 12 днів. У нього є програма підготовки, й він приїде в хорошому стані.

- Чи плануєте підсилення, особливо це стосується лінії нападу? В інакшому разі в Лізі чемпіонів команді особливо нічого не світить…

- Це ваша думка. А стосовно форварда я неодноразово казав на кожній прес-конференції.

- Чому Шепелєва не було в заявці?

- Він достатньо провів інтенсивно провів два попередні матчі, тому дали перепочити. Він молодий хлопець, і ця пауза потрібна була йому.

- Ви сказали, що у вас немає претензій по матчу до своїх гравців. Тобто, ви вважаєте, що «Львову» пощастило сьогодні програти лише мінімально?

- Звичайно, суперник зіграв дисципліновано, тому їхня заслуга в цьому також є. У певних моментах блискуче зіграв воротар, десь нам не вистачило реалізації. У нас було мало інформації про львів’ян, тому що вони зіграли лише один матч, тому думали, що вони будуть більше атакувати. У них видно напрямок, і залишається побажати, щоб він приносив їм результат у подальшому.