«Львів» - «Динамо»: суддівський аналіз матчу

Динамо Київ 29 Липня, 12:44 1218
«Львів» - «Динамо»: суддівський аналіз матчу
Екс-арбітр ФІФА Сергій Шебек оцінив суддівські рішення у матчі 2-го туру, у якому «Динамо» мінімально перемогло «Львів».

В поєдинку були два резонансні епізоди, в яких арбітр покарав спершу гравця «Львова», а потім і гравця «Динамо» жовтими картками за начебто симуляцію.

Одразу зауважу, що обидва епізоді виявилися дуже складними для судді. Вони відбулися за високої динаміки, тож помилки Козика можна зрозуміти. А помилки полягали в тому, що на 76-й хвилині Аугусто отримав жовту карточку за симуляцію, але за фактом було порушення правил з боку Сидорчука. Гравець «Динамо» своєю ногою в'їхав Аугусто у стегно. Тут варто було призначати штрафний в бік воріт «Динамо». Наголошую, штрафний, а не пенальті, адже порушення правил було до лінії штрафної зони. Сидорчук міг ще й отримати попередження, - сказав суддівський експерт.

На 86-й хвилині в моменті з падінням Бєсєдіна також було непросто розібратися. Можливо, якби в Україні діяла система VAR, то Ярослав Козик помітив би те, що захисник «Львова» невидимим на перший погляд рухом зачепив п'яту Бєсєдіна. Артем встиг прокинути собі м'яча, продовжив рух, але збився з ритму, тому і зачепився ногою об свою ж ногу. Арбітрові здалося, що симуляція, а мав бути пенальті на користь «Динамо».

Але наголошу, що момент дуже складний. І нам в комфортних умовах біля екранів та моніторів легко розбиратися, а судді в полі дуже складно було уловити тонкий момент порушення, - зауважив Сергій Шебек.