Монополія по-донецьки. «Футбол 1/2» знову підробив відеоогляд матчу, тепер вже за участю «Динамо»

Динамо Київ 29 Липня, 15:50 8074
Монополія по-донецьки. «Футбол 1/2» знову підробив відеоогляд матчу, тепер вже за участю «Динамо»
Канали «Футбол 1/2» з усіх сил стараються, щоб догодити своєму господарю.

Днями тільки вщух скандал, де канал Ахметова спеціально упустив момент із «лівим» офсайдом у матчі «Десна» - «Шахтар», - як вони взялися знову показувати не об'єктивну картину в матчі «Львів» - «Динамо».

Адже ні для кого не секрет, що даний канал заборонив «Динамо» на своїх інформаційних ресурсах, а так само для каналу «2+2» використовувати свої матеріали, тому монополіст може робити все що хоче і показувати так, як вигідно їм. З топовими футбольними сайтами у «Футболів» договір і всі відеоматеріали їм надсилаються відразу на пошту з потрібним кодом плеєра.

Прикро, що люди у більшості випадків сприймають за дійсність те, що бачать... Звичайний вболівальник, який не дивився матч «Львів» - «Динамо» на стадіоні або біля телевізора, переглянув огляд і подумав, що матч пройшов у рівній боротьбі. Але це й близько не так. Якщо взяти статистику, то у «Динамо» 15 ударів по воротах, з них 9 в площину (!), «Львів» на цьому тлі виглядав «хлопчиками для биття». Підопічним Жилмара пощастило, що у «Динамо» у цей вечір кульгала реалізація, напевно, на «Шахтар» всі голи залишили...

Перейдемо до самих епізодів.

Перший тайм «Футболи» ще у своєму міні-огляді цікавих моментів за першу частину гри не показали всієї картини, а дали на загальний огляд два напівмоменти Гармаша


і зовсім забули про:

- шанс Че Че

- шанс Буяльського

- шанс Вербича

- шанс Бурди

Зрозуміло, що керівництву «Шахтаря» моменти «Динамо» нецікаві, але якщо ви хочете єдиний пул з наступного сезону і так турбуєтесь про уболівальників, то як вони можуть вірити «Футболам» після такого?

Другий тайм:

- шанс Вербича

- шанс Сидорчука

На 86-й хвилині в моменті з падінням Бєсєдіна також було непросто розібратися. Можливо, якби в Україні діяла система VAR, то Ярослав Козик помітив би те, що захисник «Львова» невидимим на перший погляд рухом зачепив п'яту Бєсєдіна. Артем встиг прокинути собі м'яча, продовжив рух, але збився з ритму, тому і зачепився ногою об свою ж ногу. Арбітрові здалося, що симуляція, а мав бути пенальті на користь «Динамо».


Ось так має виглядати справжній відеоогляд матчу «Львів» - «Динамо»:

Наостанок, питання до всіх інших сайтів, у яких є договір з «Футбол 1/2», навіщо, свідомо знаючи про брехню та махінації, поширювати їх? І питання до клубів: чи про такого єдиного транслятора ви мрієте?