Лікар «Динамо» — про серйозність травми Шапаренка

Динамо Київ 30 Липня, 19:14 2402
Лікар «Динамо» — про серйозність травми Шапаренка
​Під час матчу першого туру чемпіонату УПЛ «Динамо» - «Ворскла» Микола Шапаренко отримав важку травму – йому зламали ніс після удару ногою в обличчя в ігровому епізоді.

Цей епізод стався коли Микола намагався завдати удару головою приблизно з лінії воротарського майданчика після навісу Беньяміна Вербича, а захисник полтавчан Ігор Пердута чомусь пішов на високий м’яч ногою, але замість цього завдав болючого удару Шапаренку, результатом якого став перелом носу.

Про наслідки цієї травми розповів головний лікар першої команди Леонід Миронов:

- Цілий місяць Микола буде змушений тренуватися і грати у спеціальній прозорій захисній масці. Звичайно, подібні травми нерідко трапляються у футболі. Гравець «Ворскли», природно, не хотів нанести травму. Намагаючись винести з усієї сили м'яч, він просто не влучив, але при цьому він діяв дуже небезпечно і потрапив Колі в обличчя.

Це дуже серйозна травма, адже міг бути і осколковий, і втиснутий перелом перенісся, що могло призвести до серйозної операції, і тоді б гравець вибув з тренувального процесу на тривалий термін. У Миколи тріщина правого крила носа зі зміщенням, але не вимагає репозиції, тобто хірургічного втручання. Він знаходиться під наглядом лікаря, у нього було вже кілька консультацій. На щастя, поки все нормально, сьогодні він проведе перше тренування після травми. Однак найближчий місяць він буде тренуватися виключно у захисній масці.