Юрій Вірт: «Якщо «Динамо» буде продовжувати так грати - голи прийдуть»

Динамо Київ 30 Липня, 21:28 2038
Юрій Вірт: «Якщо «Динамо» буде продовжувати так грати - голи прийдуть» | 19-27
Екс-воротар донецького «Шахтаря» Юрій Вірт поділився враженнями від гри київського «Динамо» проти «Львова» (1:0) в матчі 2-го туру чемпіонату України.
«Якщо брати до уваги гру проти «Львова», то до «Динамо» немає претензій - я згоден зі словами Хацкевича на післяматчевій прес-конференції. Моментів для взяття воріт вони створили досить. А то, що немає реалізації - це інше питання. Якщо «Динамо» буде продовжувати так грати - голи прийдуть. Звичайно, не завадило б підсилити лінію нападу. Зараз є тільки Бесєдін та молодий Русин. У клубі це повинні чудово розуміти і працювати в цьому напрямку.

Що стосується «Львова», то, звичайно, дуже прикро пропускати вирішальний гол на останніх хвилинах. Але якщо брати до уваги статистику, львів'яни завдали лише один удар в площину воріт. Цього замало. Протягом двох таймів команда Жілмара тільки відбивалася. Багато авансів, багато розмов про те, що «Львів» буде боротися за 2-3 місця, але поки висновки робити рано. Нехай пройде 5-6 турів - тоді побачимо реальну силу цієї команди», - сказав Вірт.