«Львів Арена» планує зробити на стадіоні штучний газон

Футбол України 31 Липня, 16:49 826
«Львів Арена» планує зробити на стадіоні штучний газон
​Керівництво «Арени Львів» планує зробити на стадіоні штучний газон. Цю інформацію підтверджує директор львівської арени Юрій Майборода.

- Які конкретні плани на найближчий час Ви плануєте?

- Зараз вирушаю до Києва на нараду керівників, юристів, бухгалтерів державних підприємств. Її організовує міністерство. На ній, сподіваюся, ми знайдемо спільну мову з одного важливого питання, а саме заміни ігрового поля на стадіоні в наступному році. Його потрібно замінити на більш високотехнологічний штучний газон.

- Тобто на Арені Львів буде штучний газон?

- Заміна газону один раз в 5 років - звичайний процес. До недавнього часу один міняли на інший, тепер же технології змінилися: поле прошивають штучною ниткою. Коштує вона приблизно 15 млн гривень. Те, що хочемо зробити ми, теж одне з останніх напрацювань спортивної науки, однак коштує значно менше. Відбувається настил штучної трави, а потім сіють звичну живу траву. Вона проростає і переплітається в процесі росту зі штучною і таким чином стає міцнішою. Це покриття може витримати до 200 заходів на рік. Ця технологія має всі дозволи від футбольних структур, більш того всі поля в Катарі, де буде наступний ЧС з футболу, будуть саме такими. Такий газон дозволить Арені Львів без проблем стати домашнім стадіоном для двох команд. Це зменшить вартість оренди стадіону для команд, адже збільшиться продуктивність арени, - сказав Майборода.