Олександр Андрієвський: «З дитинства відчуваю принциповість матчів «Динамо» та «Шахтаря»

Динамо Київ 31 Липня, 17:41 1087
Олександр Андрієвський: «З дитинства відчуваю принциповість матчів «Динамо» та «Шахтаря»
24-річний вихованець «біло-синіх» розповів про підготовку до супербитви з «гірниками», яка відбудеться у найближчу п’ятницю на «Олімпійському».

Готуємося у звичному для нас режимі, проте звичайно, всі усвідомлюємо значення цього матчу. Віримо, що зможемо виграти і порадувати наших вболівальників.

- Виграш Суперкубка міг якось розслабити колектив?

- Ні, я думаю, що наша команда голодна саме до чемпіонства. Суперкубок - це добре, але у нас усі налаштовані на перемогу в УПЛ, і тут важливі не лише матчі проти донеччан. Треба грати до кінця в кожній окремій грі.

- Перемога команди над «Львовом» як раз стала прикладом такої боротьби до кінця…

- Так, дуже добре, що у Львові ми в підсумку забили. Не хочеться втрачати очки з такими командами, як львів’яни.

- Кого би ти зараз назвав найнебезпечнішими гравцями «Шахтаря»?

- Якщо мова про атаку, то це Марлос і Тайсон, передусім. Дуже гострі футболісти, швидкі, технічні. Звичайно, дуже багато залежить і від Ярослава Ракицького, особливо у побудові їх атак.

- На твій погляд, якої тактики варто очікувати від «Динамо» у битві з «гірниками»?

- Останні матчі проти «Шахтаря» показали, що по тактиці наш тренерський штаб підбирає правильний план. А вже який він буде цього разу – вирішувати головному тренеру. Ми будемо грати так, як він нам скаже, спробуємо виконати усі настанови на гру.

- Не так багато часу лишилося і до матчу проти «Славії»…

- Про «Славію» ми поки взагалі не думаємо. Підготовка йде від матчу до матчу, тим більше наша найближча гра – дуже важлива. Хто переможе, той вийде уперед.

- Ти вихованець клубу, але лише нещодавно повернувся і зараз маєш шанс зіграти за «Динамо» на «Олімпійському», у матчі зовсім іншого рівня. Ти вже відчув на собі усю суперпринциповість цього протистояння?

- Без сумніву. Насправді ще в дитячій школі «Динамо» нас вчили, що «Шахтар» - наш найпринциповіший суперник. Зараз відчуття і розуміння цього все ще в мені.