В Англії тренерам за порушення дисципліни даватимуть жовті та червоні картки

Світовий футбол 1 Серпня, 13:42 837
В Англії тренерам за порушення дисципліни даватимуть жовті та червоні картки
Футбольна Асоціація оголосила про нові норми дисциплінарної відповідальності тренерів під час матчів сезону 2018/19.

Головні арбітри тепер мають право карати наставників жовтими та червоними картки за неналежну поведінку в технічній зоні.

Як повідомляє BBC, нововведення не стосується Прем'єр-ліги, в якій тренерів за «безвідповідальні вчинки» будуть попереджати усно з можливістю вилучення на трибуни.

Натомість пілотну схему від Міжнародної ради футболу (IFAB - організація, яка регулює та встановлює зміни до правил футболу) будуть використовувати в поєдинках Кубка Англії, Кубка Ліги, Чемпіоншипу, Ліги Один, Ліги Два, Національної ліги та Трофею Ліги.

Карати жовтими картками тренерів будуть за такі речі як удар ногою по пляшці з водою, саркастичні аплодисменти на рішення головного арбітра, показ уявних карток. Червону ж наставник отримає за жорстоке поводження, плювки, перешкоди супернику відновити гру, тощо.

При цьому, головний тренер відповідальний не лише за свою поведінку, але й поведінку членів свого штабу. Тому його можуть таким чином покарати, навіть якщо його поводження в технічній зоні належне, повідомляє The Guardian.

Як і у випадку з гравцями, певна кількість жовтих карток протягом сезону веде до дискваліфікації. Чотири попередження автоматично переростають в одноматчеву дискваліфікацію, вісім - у двоматчеву. Якщо ж наставник назбирає за сезон 16 жовтих карток, в таких випадках ФА проводитиме спеціальні слухання.

Експеримент IFAB, який має на меті посилити дисциплінарну відповідальність для стійких правопорушників, вступає в дію в п'ятницю - цього дня новий сезон у Чемпіошипі відкриють «Редінґ» та «Дербі».