Олександр Заваров: «Стаю до роботи із приємним, добрим почуттям»

Динамо Київ 1 Серпня, 15:42 854
Олександр Заваров: «Стаю до роботи із приємним, добрим почуттям»
Після представлення Олександра Заварова у якості співробітника селекційної служби «Динамо» він розповів клубним ЗМІ про своє повернення.

- Відчуваю певне хвилювання, адже я повернувся до рідного клубу майже через 30 років. На початковому етапі потрібно ознайомитися з особливостями роботи, усе згадати, розробити програму. Сьогодні з приємним, добрим почуттям стаю до роботи. Пізніше, коли увійду в курс справи, зможу сказати, що саме входитиме до кола моїх обов’язків, та чим, власне, займатимуся.

- Як вас запросили до «Динамо», чи довго тривали переговори?

- Пропозиція надійшла від Ігоря та Григорія Суркісів, а я із задоволенням її прийняв. Міг прийти ще раніше, але мав вирішити певні справи, тому домовилися саме на сьогодні.

- Розкажіть про вашу діяльність протягом цих 30-ти років, ви завжди були «включеними» у футбол?

- Так, звісно. Протягом багатьох років я працював тренером і у збірній, і у клубах, часто їздив та дивився багато футболу – не лише чемпіонату України, а і міжнародних турнірів. Тож досвід є, а, працюючи із такими досвідченими фахівцями, як Веремєєв, Михайличенко, Безсонов, які знають про футбол майже все, упевнений, мені буде трохи легше. Із задоволенням допомагатиму їм попервах.

- Чого, на вашу думку, не вистачає нинішньому «Динамо»? Які основні вектори роботи бачите?

- Це більше сфера діяльності тренерів, адже вони більше часу проводять із футболістами, знають кожного з середини, володіють інформацією про ігровий тонус та самопочуття кожного. Сподіваюся, «Динамо» якнайшвидше поверне всі свої трофеї та здобуватиме успіхи як у внутрішньому чемпіонаті, так і на міжнародній арені.