Павло Оріховський: «Враження від дебюту за «Арсенал» двоякі»

Динамо Київ 1 Серпня, 20:53 1164
Павло Оріховський: «Враження від дебюту за «Арсенал» двоякі»
​22-річний півзахисник київського «Динамо» Павло Оріховський сезон 2018/19 проведе в УПЛ в оренді за столичний «Арсенал».

В інтерв'ю клубному медіа центру він розповів про те, як проходить його адаптація в стані «канонірів» :

- Які враження від дебюту за «Арсенал»? Засмутило, звичайно, те що ми програли. А в цілому, я радий, що мені дали можливість вийти на поле в матчі проти «Шахтаря». Так що вийшли якось двояко, адже з ким би не грав поступатися не хочеться нікому.

У команді мене прийняли добре, тепло. Все відмінно. Просто нічого поганого не можна сказати про тренерів і гравців, з деякими з яких я був знайомий. Тим більше, що в тренерський штаб входить Юрій Лень, з яким я перетинався і в академії «Динамо» та в команді U-19. Він єдиний з тренерів російськомовний, так що під час тренувань, можна у нього по-швидкому запитати, і він підкаже все без перекладача.

Щодо тренувального процесу можу сказати, що він дуже інтенсивний. Якщо ми продовжимо працювати, то це обов'язково дасть результат в матчах. Я бачу, що можна поліпшити фізичну підготовку, так і підвищити свій рівень в тактичному плані. До речі це був один з факторів, чому я в підсумку вибрав «Арсенал», так як мені дуже сподобалися тренування, сам тренерський підхід і те, як усі тренери ставляться до своєї справи. Це дуже підкуповує.

Що стосується двох поразок на старті чемпіонату, то я думаю, що не варто робити передчасних висновків. Команда тільки зібралася, до гравців пред'являються нові вимоги. Не так просто заграти з самого початку. Гра і взаєморозуміння приходять тільки з часом. Наприклад, коли в київське «Динамо» прийшли іспанці, то не відразу все стало виходити, і тільки поступово почали приходити дуже хороші результати. Головне, що команда повинна зіграти, а гравці навчитися розуміти всі завдання, які перед ними ставить тренерський штаб. Багато хлопців до цього працювали з різними тренерами, а тепер треба об'єднати в єдине ціле.

Ніхто в команді руки не опускає. Чемпіонат довгий, потрібно щодня працювати, і я думаю все може вийти. Є команди, які починають погано, а потім закінчують сезон на високих турнірних місцях.

Майбутній матч з «Маріуполем» буде дуже важливий, хоча я вважаю, що всі ігри мають значення з точки зору престижу клубу і досягнення результату. Від себе скажу, що я прийшов в «Арсенал» щоб працювати кожен день, показати себе і грати зі всім серцем за цей клуб.

Чому я вибрав в команді 16-й номер? Просто він був вільний, а взагалі змінити старий мені порадили батьки до думки яких я завжди прислухаюся.

Мої цілі в цьому сезоні – пізнавати все нове на тренуваннях, якомога більше грати, бути на виду і прогресувати разом з командою, і я думаю, що все буде добре!