Віктор Анісімов: «НСК «Олімпійський» повністю готовий до матчу»

Динамо Київ 2 Серпня, 09:40 774
Віктор Анісімов: «НСК «Олімпійський» повністю готовий до матчу»
Заступник генерального директора з адміністративної роботи Державного підприємства НСК «Олімпійський» Віктор Анісімов, спеціально для клубних медіа «Динамо», розповів про підготовку стадіону до гри з «Шахтарем», яка відбудеться вже в п'ятницю, 3 серпня.

- Вікторе Миколайовичу, яка готовність у «Олімпійського» на сьогоднішній день?

- Ми повністю готові до матчу. «Олімпійський» був готовий ще раніше, але, на жаль, минулий поєдинок проходив без глядачів. Проте, всі служби в повній бойовій готовності.

- Велика частина полів в Україні, традиційно, погано підготовлені до сезону. В якому стані поле на «Олімпійському»?

- В ідеальному стані. Не так давно, як ви пам'ятаєте, у нас проходив фінал Ліги чемпіонів, і чудову якість газону бачили мільярди людей, а також високо оцінило УЄФА. У першому турі «Динамо» вже приймало «Ворсклу» і, за словами нашого головного агронома, газон в прекрасному стані.

- Скільки буде відкрито фуд-кортів?

- Матч «Динамо» з «Шахтарем» - центральне протистояння чемпіонату і глядацький інтерес завжди високий. Але, незважаючи на рівень суперника, кількість відкритих фуд-кортів безпосередньо залежить від кількості відвідувачів. Не секрет, що, час від часу, трапляються сплески вболівальницького інтересу до матчів. Відповідно, отримати більш-менш чітке розуміння, скільки ж глядачів буде на матчі, ми зможемо ближче до самого поєдинку. Думаю, з кількістю фуд-кортів зрозуміліше буде ближче до вечора четверга. Але в будь-якому випадку ми постараємося створити максимально комфортні умови для глядачів в даному сегменті.

- Як буде дотримуватися безпеку на стадіоні під час матчу?

- На «Олімпійському» буде забезпечена повна безпека як в чаші стадіону, так і на прилеглій території. Буде задіяно достатню кількість стюардів. Крім того, для нівелювання будь-яких позаштатних ситуацій і забезпечення порядку, абсолютно точно будуть задіяні сили національних поліції і гвардії.

- Чи побачить уболівальник щось нове?

- Звичайно. «Динамо» зробило ребрендинг стадіону перед стартом сезону, ми намагаємося створити більш комфортні умови в бізнес-сегменті. Це дуже важливо в контексті того, що будь-які зміни - завжди на краще. По периметру вболівальники побачать нові банера з провідними футболістами «біло-синіх», розміщені з північного боку стадіону. При брендингу враховувалися побажання, в першу чергу, «Динамо», але слід пам'ятати, що всі зміни, всі візуальні поліпшення і нововведення робляться не заради клубу, стадіону або футболістів, а заради уболівальників і саме вони повинні оцінити це. Запрошуємо всіх на футбол підтримати улюблену команду!