Наближення класичного, або Як починають працювати прошахтарські видання

Динамо Київ 2 Серпня, 12:56 2068
Наближення класичного, або Як починають працювати прошахтарські видання
Як завжди напередодні зустрічі «Динамо» та «Шахтаря» всі прошахтарські ЗМІ починають працювати на премію. Мета - дестабілізувати уболівальників, а якщо пощастить, то і гравців.

Моніторячи різні сайти для пошуку цікавинок про «Динамо», доводиться стикатися і з різноманітним непотребом, який публікують топ-сайти, підвладні Ахметову.

Приклад? Та будь ласка: сайт, який позиціонує себе як «все про український футбол», починає працювати в одні ворота. Буквально вчора вони дали таку новину:

Незважаючи на те, що головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич отримав кредит довіри від президента клубу Ігоря Суркіса на новий чемпіонат після невдалого минулого сезону, крісло під ним неабияк хитається. Як стало відомо з поінформованих джерел у динамівському клубі, Ігор Суркіс готовий терпіти білоруського фахівця на чолі «Динамо» до першого серйозного провалу. Крім того, динамівський президент, за інформацією наших інсайдерів, вже визначився з майбутнім наставником команди. Ним може стати попередник Хацкевича на посаді тренера «біло-синіх» - Сергій Ребров.

Сам Ребров після відставки з «Аль-Ахлі» планував зробити невелику паузу в своїй тренерській кар'єрі, пов'язану з народженням дитини, а потім знову повернуться до роботи. Тим більше, що, за словами його агента Шандора Варґи, пропозицій у Реброва вистачало. Однак оперативно працевлаштуватися у Реброва не вийшло. І він став частим гостем на матчах своїх колишніх підопічних.

Першу гру динамівців після відставки з «Аль-Ахлі» - проти «Маріуполя» - Ребров спостерігав з трибуни стадіону разом з уболівальниками киян. Але в подальшому перекочував у ВІП-ложу, ближче до динамівського керівництва, звідки пильно стежив за поєдинками за участю киян. Остання таке поява Реброва на грі за участю «Динамо» - в Одесі на суперкубковому поєдинку проти «Шахтаря».

За наявною інформацією, Ігор Суркіс спочатку планував зробити Реброва своїм радником, проте колишній динамівський тренер від такої пропозиції відмовився. Тоді президент столичних і вирішив зробити хід конем. У разі, якщо Хацкевич і його тренерський штаб не впораються з турнірними завданнями, нового тренера для «Динамо» довго шукати не доведеться. Він уже знайдений: на зміну нинішньому динамівському тренеру прийде тренер колишній.

У стилі Бурбаса, чи не так?

Далі прогнозовано це вкидання підхопили наступні ресурси: «Футбол України» Вконтакте - паблік теж нібито про весь український футбол, але цим вони лише прикриваються - творці й адміни там затяті вболівальники «Шахтаря». До речі, і фейк про нібито плакати Суркіса в Москві надійшов спочатку від цього пабліку.

Далі вже новина з'явилася на сайті каналів «Футбол 1/2». Миттєва реакція.

До речі, так можна і відстежити політику сайту - хто розмістив цю маячню, той і служить рудому господареві.

Ми б ще могли навести безліч прикладів куплених експертів, які дають прогнози на матч, але навіщо вам псувати настрій і заражати пристрої, на яких ви це будете читати, вірусами?

Відзначимо, що після перших трьох матчів немає передумов для зміни тренера. Це нам підтвердив і сам Сергій Ребров. «Динамо» успішно стартувало в цьому сезоні - з перемоги в Суперкубку над «Шахтарем» і в перших двох турах УПЛ.