Прогнози Маркевича, Сабо і Кварцяного до матчу «Динамо» - «Шахтар»

Динамо Київ 2 Серпня, 20:09 4239
Прогнози Маркевича, Сабо і Кварцяного до матчу «Динамо» - «Шахтар»
Відомі вітчизняні експерти дали свої прогнози до п'ятничній гри двох українських грандів.

Як завжди з великим інтересом на гру «Шахтаря» з «Динамо» чекають відомі українські тренери. Так, своїми очікуваннями від майбутнього протистояння поділився Віталій Кварцяний:

«Зіграють дві найкращі команди українського чемпіонату, які показують футбол, за яким всі хочуть тягнутися.
Цікаво спостерігати, як Паулу Фонсека повністю змінив манеру роботи Мірчі Луческу. Зараз видно, що Паулу адаптувався. При ньому «Шахтар» грає в хороший, швидкісний, індивідуально сильний, імпровізаційний футбол. Це подобається глядачам.
Думаю, що в майбутньому матчі «Шахтар» не програє і буде ближчим до перемоги», – сказав Віталій.

Також очікуваннями від поєдинку поділився Йожеф Сабо:

- Я думаю, обидві команди ще повністю не готові в фізичному плані. Від цього будуть «танцювати» обидва тренери - Хацкевич і Фонсека.
У «Шахтаря» буде перевага, в тому числі - у володінні м'ячем. «Динамо» буде захищатися та енергійно огризатися. Також кияни будуть намагатися зловити гравців «Шахтаря» на помилках.

Голова Комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич:

- Враховуючи, що гра пройде в Києві, звичайно, «Динамо» спробує перемогти – вдома й рідні стіни допомагають. З іншої сторони, «Шахтар» досить невдало грає проти «Динамо», тому, напевно, захоче реабілітуватися.
«Шахтар» буде більше атакувати, а «Динамо» гратиме на контратаках. Киянам цей «рецепт» допомагає в матчах з гірниками. Не думаю, що щось буде кардинально змінено.