​Артем Бєсєдін: «Нехай Грачов і далі висловлюється. Я на це уваги не звертаю - думаю про свою роботу»

Динамо Київ 3 Серпня, 10:43 1808
​Артем Бєсєдін: «Нехай Грачов і далі висловлюється. Я на це уваги не звертаю - думаю про свою роботу»
Напередодні центрального матчу 3-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем», який відбудеться сьогодні в столиці, нападник «біло-синіх» Артем Бєсєдін поділився очікуваннями від класико.

— Як проходить підготовка до «Шахтаря»? Вдалося відновити сили з урахуванням того, що зі «Львовом» довелося грати вже в суботу?

— Підготовка до «Шахтаря» йде добре, ніяких проблем у хлопців немає, і вся наша команда знаходиться у відмінному настрої. Так що, впевнений, до поєдинку ми підійдемо в повній готовності і з необхідним для досягнення позитивного результату настроєм. Не сумніваюся, що уболівальників чекає дуже гарна і цікава гра, - говорить Бєсєдін Dynamo.kiev.ua.

— Напередодні очних матчів «Динамо» і «Шахтаря» багато хто із так звані «експертів» озвучує свої думки на тему цих поєдинків. Наскільки сильно це заважає роботі? І що, зокрема, ти міг би сказати в зв'язку з відверто хамським висловом Віктора Грачова в твою адресу, який сказав дослівно наступне: «від Бесєдіна м'яч відскакує, як від любителя»?

— Що стосується першого питання, то яка тут може бути відповідь? Вони — експерти, їхня робота — висловлюватися, критикувати, щось говорити до і після матчів. На нас це жодним чином не впливає. Найголовніше — виконувати свою роботу. А експерти нехай займаються своєю справою. Не варто акцентувати на цьому увагу. Повторюся, головне — виходити на поле і виконувати свою роботу.

Ну а щодо висловлювання Грачова... До вашого питання я взагалі не знав, що він там так висловився про мене. Це його справа. Нехай і далі висловлюється. Я на це уваги не звертаю. Мої думки про те, щоб працювати і віддавати всі сили на полі. І тоді все буде добре. Незалежно від будь-яких висловлювань будь-яких експертів.

— Вболівальників «Динамо» дуже сильно зачепило незаконне рішення КДК ФФУ щодо терміну дискваліфікації Ісмаїлі, через яке він зможе в п'ятницю вийти на поле. Можна сказати, що гравцям вашої команди вся ця ситуація лише додасть спортивної злості?

— У моєму розумінні теж дуже дивно, що Ісмаїлі дали лише два матчі дискваліфікації. Але такі рішення я не обговорюю, це не моє заняття. Тим більше, буде Ісмаїлі грати, чи ні, ролі не грає — ми обігравали «Шахтар» як з ним у складі, так і без нього. Упевнений, що будемо брати над «Шахтарем» верх і надалі, і при цьому не важливо, хто буде грати — Ісмаїлі, або хтось інший на його позиції.

— І на закінчення питання по Че Че. Про нього було багато схвальних відгуків, але поки, складається враження, що йому не повною вдається реалізовувати свій потенціал. Чи можна говорити, що в цьому плані він прогресує, принаймні, в тренувальному процесі?

— Будь-якому легіонеру, який приходить у команду, потрібен час на адаптацію. Я бачу Че Че кожен день на тренуваннях, і можу сказати, що це дуже хороший футболіст. Він швидко влився в колектив, в команду, і я впевнений, що з кожною грою він буде грати все краще. У мене немає сумнівів, що незабаром він стане показувати дуже гідний футбол. Впевнений, що і вся наша команда з цього приводу не хвилюється.

Олександр ПОПОВ