«Все може вирішити одна помилка». Прогнози фахівців на матч «Динамо» - «Шахтар»

Динамо Київ 3 Серпня, 15:19 1045
«Все може вирішити одна помилка». Прогнози фахівців на матч «Динамо» - «Шахтар»
Фахівці сходяться на думці, що в зустрічі грандів українського футболу явного фаворита не спостерігається.

Анатолій ДЕМ'ЯНЕНКО

(Екс-гравець Динамо)

1:0

- Думаю, в цьому матчі багато вирішить неймовірна самовіддача футболістів. На старті сезону я бачу її більше в діях представників Динамо, тому і поставлю на киян.

У Динамо є проблема в атаці. Бєсєдін, вважаю, не представляє належної загрози воротам суперника.

Попереду все нормально тільки коли форвард забиває - так було раніше, і так повинно бути зараз.

Шахтар переживає перебудову, але у гірників якраз дуже значний атакуючий потенціал. Біло-синім потрібно бути напоготові, адже суха серія Шахтаря в матчі з Динамо колись закінчиться... Втім, все може вирішити і чиясь одна помилка, подивимося.

Юрій ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ

(Екс-гравець Чорноморця)

1:1

- Хороша сутичка очікується. Це буде своєрідний матч-реванш. Думаю, Шахтар поставиться до цього поєдинку більш відповідально, ніж до Суперкубку. У стартовій зустрічі сезону - в Одесі, гірники, як здалося, хотіли взяти динамівців голими руками - не вийшло...

Не думаю, що Шахтар фізично в чомусь зараз поступається Динамо. Якщо навіть і є якась мінімальна перевагу у киян, то підопічні Фонсеки компенсують все самовіддачею. Повторюся, шапкозакидацькі настрої гірників залишилися в Одесі, на полі стадіону Чорноморець, і киянам потрібно це врахувати.

Думаю, якщо П'ятов знову не начудить, буде нічия. Надто вже дорого в сучасному футболі обходяться індивідуальні помилки.

Сергій ЯЩЕНКО

(Екс-гравець «Шахтаря»)

1:2

- У матчі за Суперкубок все вирішила одна прикра помилка. Були й інші загрози з боку динамівців, але не стовідсоткові. Тому Динамо не є фаворитом поєдинку. Уявляю, яким буде настрій гірників на зустріч з біло-синіми - команда Паулу Фонсеки вийде вмотивованою подвійно!

Проблема Динамо, вважаю, не тільки в атаці. У біло-синіх неважливий підбір футболістів у всіх лініях. Того Динамо, яке диктувало всім умови, і яке могло впевнене переломити хід будь-якого матчу, поки що немає...

У Шахтаря проблема в тому, що з команди пішли кілька провідних гравців, але, як мені здається, це не страшно. На адаптацію новачків Шахтаря піде, звичайно, чимало часу - років зо два. А зараз гірникам важливо максимально знизити брак у грі.