«Динамо» завдяки голу Вербича перемагає «Шахтар»

Динамо Київ 3 Серпня, 21:00 4596
 «Динамо» завдяки голу Вербича перемагає «Шахтар» | 19-27
Київське «Динамо» у важкій грі проти «Шахтаря» здобуває три очки.

Градус гри відразу зі стартового свистка піднявся шалений. Оборонці «Динамо» просто з'їдали Жуніора Мораєса.

Хороший момент створили господарі поля до 10 хвилини матчу. Після стандарту головою скинув на дальню стійку Кадар, пробивав Вербич доволі небезпечно, але у ворота не влучив.

Кияни продовжували пресингувати противника і ледь не скористались помилкою центральних захисників. Циганков перехопив м'яч неподалік карного майданчику і пробив по воротах Пятова - Андрій зіграв надійно.

Моменти виникали і у суперника, але вони були не такі переконливі, як у гравців «Динамо».

Ближче до сорокової хвилини, підбирання після кутового виграв Сидорчук, приклався до м'яча, але вдарив надто високо. Слідом за капітаном «Динамо» пробив і Тайсон. Другий вже влучив по воротах Бойка - кіпер «біло-синіх» був на місці.

Другий тайм розпочався дуже спекотно. Шалена боротьба спостерігалась на футбольному полі. Здали одному із помічників Фонсеки емоції і його вилучив Юрій Можаровський.

Київські динамівці знову ринулись в атаку. Штрафний удар класний заробив Циганков і жовту для Ісмаїлі. На жаль, цього стандартного положення належним чином використати не вдалось.

Шикарний момент створив Циганков для Бєсєдіна на 55 хвилині. Віктор пройшов по правому фланзі атаки кількох суперників,віддав на партнера, Артем пробив, але удар було блоковано.

Довго чекали вболівальники «Динамо» на гол і таки дочекались у другому таймі. На 65 хвилині відзначився словенець Беньямін Вербич, який замкнув подачу зі штрафного від Циганкова - 1:0.

По-троху завелись і гірники. Марлос вз'яв на себе ініціативу , пробив і заробив кутовий удар.

І лунає фінальний свисток. Надзвичайно красива гра двох найкращих клубів України, у якій перемогло київське «Динамо».