Прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 3 Серпня, 21:48 5841
Прес-конференція Олександра Хацкевича
Вашій увазі прес-конференція головного тренера київського «Динамо» після перемоги над «Шахтарем» (1:0).

- У таких матчах позиційна оборона йде більше з нашої сторони. Перевага була у «Шахтаря», але володіти м’ячем – не значить виграти. В моментах, які створили Циганков і Вербич, у нас були непогані переходи. Вміння грати без м’яча та терпіти – це найголовніше. Ми не можемо посилити лінію атаки та випустити другого форварда. У цьому зараз наша проблема. А в обороні відпрацьовують всі гравці. Всіх вітаю з перемогою!

- Чи встигне команда відновитися до матчу зі «Славією»?

- Минулого року у нас був такий самий графік. Позаминулого тижня ми взагалі зіграли три матчі, минулого був п’ятиденний цикл. Тренувального процесу як такого не буде, вже з неділі готуватимемося до гри зі «Славією». Тут має бути професійне ставлення футболістів до свого відновлення та професійне ставлення нашого штабу.

- Яка ситуація з готовністю Йосипа Піварича?

- Піварич з’явився позавчора, учора зіграв тайм за молодіжну команду. Він мав два тижні відпочинку, але виконував свою програму. Сідклей виктримав 90 хвилин у грі молодіжних команд, він у кращому стані. Ми матимемо як візуальну інформацію про стан Піварича, так і від нашого медичного штабу. Я так розумію, гра Колі Морозюка вас не влаштовує? Мене влаштовує (Посміхається).

- Сьогодні ви замінили всіх трьох півзахисників. Що хотіли змінити у грі?

- Ми хотіли більше контролю м’яча. Гармаш додав агресивності, дуже здорово зіграв. Че Че зберігав м’яч, додав спокою. Андрієвський теж добре увійшов у гру. Ми наситили центральну зону, з якої спочатку виходила вся гострота «Шахтаря».

- Сьогодні Шапаренка не було навіть у заявці. Чи плануєте ви залучити його до матчів кваліфікації Ліги чемпіонів?

- У нас є група з 22-х футболістів, із якими ми працюємо. Коля перебуває в цій групі. Зрозуміло, що його мікротравма накладає відбиток і додає боязні грати. Але він в основній обоймі, яка готуватиметься до гри Ліги чемпіонів.

- Чи відправляло «Динамо» своїх представників на останній матч «Славії»?

- Ми нікого не відправляли, інформації у нас достатньо. Не думаю, що в побудові гри «Славії» щось зміниться.