Вукоєвич: «Дуже важлива перемога для «Динамо», суддівство було чудовим»

Динамо Київ 4 Серпня, 13:13 1627
Вукоєвич: «Дуже важлива перемога для «Динамо», суддівство було чудовим» Фото: Виктора Перегняка
Колишній гравець, а нині менеджер київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич вважає, що «Динамо» заслужило перемогу над «Шахтарем» та оцінив суддівство в матчі на рівні чемпіонату світу.

- Атмосфера в роздягальні дуже хороша. Гра була важка, в першому таймі у «Динамо» було 2-3 хороших моменти. У другому таймі першими забивши гол, динамівці сіли трохи назад і почали грати на контратаках. Чемпіонат тільки починається, ще попереду довга дистанція. Але два рази за два тижні обіграти «Шахтар» - це великий плюс, можна тільки говорити про самовіддачу і мотивацію гравців.

- Вже висловлено багато претензій до суддівства. Наскільки, на ваш погляд, воно було об'єктивним?

- Суддівство в матчі, я вважаю, було дуже хорошим. Все нормально, картки нормальні, суддя добре тримав хід гри, шість хвилин додав. Так що «Динамо» перемогло заслужено.

- Атмосфера на стадіоні?

- Дуже прекрасна. Я здивований, але, думаю, так і повинно бути, коли українське дербі. Я дуже радий.

- Можна сказати, що Вербич стає одним з лідерів «Динамо»?

- Звичайно. Я це знав, я в це вірив, коли він ще йшов сюди взимку, говорив з ним на зборах в Марбельї. Думаю, у нього ще дуже багато хорошого попереду.

- Чим закінчилася та неприємна історія, в яку ви потрапили на чемпіонаті світу?

- Все закінчилося. Питання закрито, «срібло» вдома, у моєї дитини і я дуже щасливий. Я сказав, що нас цікавить тільки футбол і не потрібна ніяка політика. Я зараз хочу сказати велике спасибі «Динамо», президенту клубу Ігорю Суркісу, який мене відпустив на чемпіонат світу, в тренерський штаб збірної Хорватії. Що дали мені шанс виграти зі збірною Хорватії «срібло». Я ще молодий, мені треба багато вчитися, але для моєї кар'єри це великий крок. Хорвати домоглися історичного результату.


- Чим зараз займаєтеся в «Динамо»?

- Усім, що пов'язано зі спортивним сектором, з першою командою в напрямку Балкан, Середньої Європи, доручення президента, спортивного директора.

- Є бажання бути тренером?

- Поки не знаю. Збираюся йти на отримання про-ліцензії в Хорватії. Я молодий, вчуся, у мене є, сподіваюся, велика перспектива. Буду робити крок за кроком.

- Як справи у Домагоя Віди? Він переходить в «Ліверпуль»?

- Я сподіваюся, що Віда перейде в «Ліверпуль» або який-небудь інший великий клуб. Він показав божевільну гру на чемпіонаті світу і повинен знаходитися серед топ-гравців топ-команд.