Артем Мілевський: «З першого дня у Бресті Шпилевський хотів мене пр​ибрати»

Динамо Київ 4 Серпня, 20:58 1813
Артем Мілевський: «З першого дня у Бресті Шпилевський хотів мене пр​ибрати»
Нападник дав перше інтерв'ю після свого скандального відходу з брестського «Динамо».
«Тренер Шпилевський... Не хочу нікого поливати і обзивати...

Правду знають всі гравці футбольного клубу «Динамо». Всі знають правду. Можна запитати у будь-якої людини, і тобі скажуть, яка ситуація була, що людина з першого дня перебування в Бресті хотіла мене прибрати з команди. Чимось я йому не подобався. Може, боявся мене. Боявся, що у мене великий авторитет. Може, ще щось. Але, чесно кажучи, Бог йому суддя. Приходити в команду в 30 років і творити такі речі - це, вважаю, просто недозволено. Брати і прибирати лідерів команди... При цьому людина прийшла з нізвідки. Тренувала до цього в академії Лейпцига. І приходити, говорити, що він тренер, що щось натренував - це безтактність. А по відношенню до людей - просто негарно.

Я не ображаюся ні на кого. Просто має бути повага до роботи, яку ти виконав. Прийшов в команду, коли «Динамо» йшло дванадцятим, і в підсумку посіло четверте, виграло Суперкубок і Кубок у БАТЕ. Ну, елементарна людська повагу адже має бути. А так туди-сюди - до побачення. І тобі ні спасибі, ні будь ласка. Це просто кошмар.

Я не знаю, що з людьми відбувається в цьому житті. Мені не потрібні напутні промови. Мені потрібно було просто сказати: «Спасибі, Артем, за те, що зробив у клубі», а не так, як вийшло», - цитує Мілевського Трибуна.