Футбол України 5 Серпня, 09:20 1404
Міжнародний кубок чемпіонів: «Реал» з Луніним переграв «Ювентус», «Мілан» на останніх секундах здолав «Барселону» | 19-27
Голкіпер збірної України Андрій Лунін провів другий матч в складі мадридського «Реала».

Реал після програшу Манчестер Юнайтед зустрічався з туринським Ювентусом, до якого перебрався Кріштіану Роналду. Сам португалець участі в матчі не брав.

Після автоголу Карвахаля «бланкос» зуміли здійснити камбек та здобути перемогу з рахунком 3:1. Спочатку Гарет Бейл забив неймовірний гол, а у другому таймі дубль оформив Марко Асенсіо. Українець Андрій Лунін вийшов на заміну на 64-й хвилині зустрічі та зберіг свої ворота «сухими».

У другому матчі Барселона протистояла Мілану. «Россонері» забили на останніх секундах зустрічі. Героєм став Андре Сілва.