«Усіх непокоїть його форма перед матчами збірної України». Дві помилки Пятова – фаховий розбір від знаменитого голкіпера

Футбол України 5 Серпня, 13:58 3313
«Усіх непокоїть його форма перед матчами збірної України». Дві помилки Пятова – фаховий розбір від знаменитого голкіпера
«Футбол 24» підняв питання невпевненої гри голкіпера Шахтаря і збірної України – відповідає його колега Ігор Шуховцев, екс-воротар «Маріуполя», «Зорі» та ряду інших клубів.

– Не люблю я коментувати такі епізоди (Усміхається). Не так давно робив це щодо Бойка, – пригадує Ігор Шуховцев. – На мій погляд, у Києві Пятову бракувало впевненості – такої впевненості, до якої ми звикли у його виконанні. Але така вже голкіперська доля – ми можемо рятувати упродовж 89 хвилин, а на 90-ій припуститися помилки і про це будуть говорити та пам’ятати.

Пятов дійсно зіграв невпевнено, м'яч від його рук звалився у ворота. Секундна розконцентрація Андрія коштувала Шахтарю перемоги. Це голкіперська помилка – безперечно.

– У матчі за Суперкубок України Пятов припустився ще більш кричущої результативної помилки. Два ляпи за такий короткий часовий проміжок: що відбувається із нашим голкіпером №1?

– У тому попередньому матчі проти Динамо все було навпаки, на мій погляд: там Пятов зіграв аж занадто самовпевнено. Розумію: усіх непокоїть його форма перед матчами збірної України. Попри те, я б не поспішав так гучно підіймати питання «Що відбувається з Андрієм». У нього – величезний досвід. Вірю, що невдовзі обговорюватимуть не його помилки, а надійну гру.