Серія Хацкевича. «Динамо» вперше за 20 років виграла у «Шахтаря» три матчі поспіль

Динамо Київ 5 Серпня, 18:46 1294
Серія Хацкевича. «Динамо» вперше за 20 років виграла у «Шахтаря» три матчі поспіль
Три перемоги поспіль над «Шахтарем» у виконанні «Динамо» під керівництвом Олександра Хацкевича - другий результат в історії взаємин двох клубів.

У 2018 році Динамо під керівництвом Олександра Хацкевича виграло три матчі поспіль у Шахтаря. Такого не бувало з середини 1990-х - більше 20-ти років! Саме по собі це досягнення унікальне, а якщо ще врахувати, що в ті роки у Києва була перевага над Донецьком...

Рекордна серія перемог Динамо над Шахтарем - сім ігор (з листопада 1994 року по вересень 1997-го). Причому щоразу кияни забивали супернику не менше трьох м'ячів. Тренували динамівців в ході рекордної серії по черзі Йожеф Сабо (1994), Володимир Онищенко (1995), знову Сабо (1995-1996) і Валерій Лобановський (1997).

Зараз в столиці України про ті часи можуть згадувати лише з ностальгією. Хоча Хацкевич і сам вирішив нагадати про часи своєї молодості, коли він тільки-тільки перебрався з Мінська.

За 20 з хвостиком років після того Динамо не вдавалося виграти у Шахтаря більше двох матчів поспіль. Вперше це сталося в 2003-му під керівництвом Олексія Михайличенка. Вдруге - в 2006-му, коли команду тренував Анатолій Дем'яненко.

Хацкевич реально створив диво. Звичайно, результативність киян під його початком в іграх із Шахтарем впала до мінімуму. Але і за 1:0, і за 3:0 дають тільки по три очки.

Ми вже підкреслювали, що за кількістю перемог над Шахтарем нинішній керманич Динамо наздогнав лідера рейтингу - Сабо. Правда, він трохи поступається йому за відсотком набраних очок. Але ще дві перемоги в найближчих дуелях з гірниками виправлять ситуацію.

Тренери Динамо в матчах із Шахтарем (мінімум 5 матчів)