Як будуть розводити «Динамо» і «Спартак» на сьогоднішньому жеребкуванні ЛЧ: циркуляр з УЄФА

Динамо Київ 6 Серпня, 09:49 2354
Як будуть розводити «Динамо» і «Спартак» на сьогоднішньому жеребкуванні ЛЧ: циркуляр з УЄФА
Сьогодні о 13.00 за київським часом в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні розпочнеться жеребкування плей-офф раунду Ліги чемпіонів

Перед жеребкуванням плей-офф в гілці Шляхи представників ліг переможці третього відбірного раунду отримують коефіцієнт сіяного клубу в своїй парі. Відповідно, переможці двох пар, де представлені клуби з найвищими рейтингами, будуть сіяними, два інших - несіяними.

Шлях представників ліг

Сіяні

«Бенфіка» (Португалія) / «Фенербахче» (Туреччина) - 80,0

«Славія» (Чехія) / «Динамо» (Україна) - 62,0

Несіяні

«Стандард» (Бельгія) / «Аякс» (Голландія) - 53.5

ПАОК (Греція) / «Спартак» (Росія) - 29,5

Оскільки, згідно з рішенням Виконавчого комітету УЄФА, команди з Росії та України розводяться по різних парах, переможець пари «Бенфіка» - «Фенербахче» в раунді плей-офф зустрінеться з ПАОКом або «Спартаком», тоді як переможець пари «Славія» - «Динамо »зіграє зі «Стандардом» або «Аяксом».

При жеребкуванні пари будуть пронумеровані як «переможець 1» ( «Бенфіка» - «Фенербахче»), «переможець 4» (ПАОК - «Спартак»), «переможець 2» ( «Славія» - «Динамо») і «переможець 3» ( «Стандард» - «Аякс»). Кулі з папірцями «переможець 1» і «переможець 4» помістять в одну чашу, а з папірцями «переможець 2» і «переможець 3» - в іншу. Після цього кулі перемішають. Команди з пар, чиї кулі виберуть з кожної чаші першими, проведуть перші матчі раунду плей-офф вдома.

Коли матчі?

Перші зустрічі відбудуться 21/22 серпня, матчі-відповіді - 28/29 серпня. Переможці вийдуть в груповий етап Ліги чемпіонів, жеребкування якої відбудеться 30 серпня в Монако.

Шість команд, що програли в третьому відбірковому раунді, продовжать боротьбу на груповому етапі Ліги Європи.