Беньямін Вербич: «Славія» - сильна команда з високими футболістами»

Динамо Київ 6 Серпня, 11:18 1058
Беньямін Вербич: «Славія» - сильна команда з високими футболістами»
Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич відповів на питання журналістів перед вильотом команди в Прагу на матч кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Славії».

- Вчора ми дивилися відео гри «Славії». Це сильна команда. Особливо будинку завдяки підтримці своїх уболівальників. Чехи добре грають на контратаках, але кожна команда має свої слабкі місця. Спробуємо їх знайти.

- Добре грати перший матч на виїзді, щоб потім більш комфортно почувати себе вдома?

- Звичайно, завжди простіше, коли ти зробиш свою роботу у виїзному матчі. Але це буде тільки перший тайм нашого протистояння. Попереду буде ще другий. Постараємося зробити все можливе для досягнення потрібного результату.

- На літньому зборі «Динамо» грало з іншого чеською командою - «Вікторією». Можеш порівняти її з «Славією»?

- У цих командах багато сильних і високих футболістів. Нам потрібно бути обережними у своїх володіннях. Проти «Вікторії» я не грав, тому більше нічого не можу сказати. Що стосується «Славії», то ми ще будемо переглядати відео їхньої гри.

- Ти вже був у Празі раніше?

- Так, кілька разів, коли був молодшим. Буду радий повернутися в це місто.

- В останніх чотирьох матчах сайт «Динамоманія» визнавав тебе кращим гравцем. Відчуваєш себе лідером команди?

- Приємно, коли вболівальники визнають тебе кращим гравцем. Це означає, що ти добре робиш свою роботу. Але, як я вже говорив раніше, кожен гравець в нашої команди є лідером на своїй позиції. Тому на своїй позиції я теж лідер.

- Відчуваєш, що знову заб'єш?

- Не можу обіцяти, але ми будемо битися до кінця.

- Ти сказав, що в складі «Славії» багато високих гравців. Але є і технічні футболісти, як ти. Наприклад, Мирослав Стох. Що думаєш про нього?

- Так, і вони дуже швидкі в контратаках. Що стосується, Стоха, то він теж швидкий футболіст, але дриблінг застосовує нечасто. Будемо стежити за ним з підвищеною увагою, як і за іншими гравцями «Славії».