Віктор Леоненко: «Поки «Динамо» щастить у матчах проти «Шахтаря»

Динамо Київ 6 Серпня, 12:39 2915
Віктор Леоненко: «Поки «Динамо» щастить у матчах проти «Шахтаря»
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко як завжди феєрить у своїх коментарях на адресу київського «Динамо».
«Гра вийшла рівна, питання тільки до Паулу Фонсеки: чому він нічого не змінив? Я не побачив цікавого футболу. Один момент за 90 хвилин - на 9-й хвилині у Вербича, з якого він зробив немомент. Все інше - подарунки. Патрік і Пятов помилилися. Але я б не став Андрія сильно лаяти - все-таки воротар збірної. Тим більше, збірну, як ми бачимо, він тягне.

Шкода уболівальників, які прийшли на стадіон подивитися на один момент. «Шахтар» просто контролював м'яч, складалося враження, що нічийний результат їх влаштує. А «Динамо» розбивало гру «гірників» - це єдине, що у них виходило. Граючи на своєму полі, при своїх вболівальниках, вони повинні діяти першим номером. Оскільки «Шахтар» не створював моменти, «Динамо» чудово зіграло в обороні. Це якщо не брати до уваги два непризначених пенальті.

Поки «Динамо» щастить у матчах проти «Шахтаря». Пятов думав, що м'яч відскочить від землі, а він ковзнув повз нього. Це легкий удар. У «Динамо» кажуть, що вони не слабше за«Шахтар», але чому команда грає від оборони вдома? Не динамівці створюють моменти, а їм створюють. Фонсека вимагає завжди зберігати м'яч, але у «Шахтаря» це не виходить. «Гірники» вже привезли собі три м'ячі в останніх п'яти зустрічах з «Динамо», - заявив Леоненко в ефірі каналу «Футбол 1».