Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 6 Серпня, 19:35 2535
Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича перед першим поєдинком третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зі «Славією»:

- Чи ви почуваєтея фаворитом у цій грі, і який результат вважатимете задовільним?

- Перед кожною грою, особливо, коли протистояння складається з двох матчів, шанси команд завжди 50% на 50%.

- Чи влаштує вас і надалі перемагати з рахунком 1:0?

- У першу чергу, це свідчення надійної гри команди в обороні. У тих іграх, які відбулися, одного м’яча нам вистачило для перемоги. Як складеться гра завтра, я не можу вам сказати. Це лише перший поєдинок.

- На міжародній арені з українських команд яскравіше проявляє себе «Шахтар». Чи важливо для вас посунути донеччан з цих позицій?

– «Шахтар» більше не українська команда, а бразильська. Подивіться по статистиці, хто у них забиває найбільше м’ячів, в основному, це роблять бразильці. Для «Динамо» участь у Лізі чемпіонів – це престиж клубу та країни, ми дуже хочемо потрапити до групового етапу, мабуть і «Славія» ставить таке ж завдання.

- Двадцять років тому ви пропустили матч у Празі через те, що відреагували на провокацію суперника у домашньому матчі. Чи обговорюєте із підопічними можливі провокації та реакції на них?

- Не знаю, чи дійшли б ми тоді до півфіналу Ліги чемпіонів, якби не було тієї провокації (посміхається). Мабуть, той випадок пішов на користь. Звісно, я підвів команду, але найголовніше, що тут, у Празі вона тоді досягла результату. Завтрашню гру я не пропущу, буду присутнім на ній. Футбол – це контактний вид спорту. До гри більше уваги і з боку суддів, і четвертий арбітр дуже допомагає головному. Потрібно вести боротьбу, але робити це чисто.

- Якої гри ви чекаєте завтра від «Славії»?

- «Славія» сповідує не лише силовий футбол, у них є і креативні футболісти. Усе залежить від ситуації, на якому клаптику поля. У нас є план на гру, про який ми докладніше розповімо футболістам вже завтра. Ми відштовхуємося від своєї гри.