Сергій Сидорчук: «Дуже багато м’ячів забиваються зі стандартів»

Динамо Київ 6 Серпня, 19:38 1288
Сергій Сидорчук: «Дуже багато м’ячів забиваються зі стандартів»
​На передматчеву прес-конференцію головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прийшов у супроводі капітана та півзахисника команди Сергія Сидорчука.

- Чи встигли ви відновитися піля матчу із «Шахтарем»?

- Так, встигли. Після позитивних ігор і відновлюватися легше та швидше.

- Як збираєтеся протидіяти гравцям «Славії», які мають велику перевагу у зрості та масі ?

- Тренерський штаб показав нам, як потрібно проти них діяти, та за рахунок чого можна їх можна обігрувати, на чому ловити.

- «Славія» небезпечна під час стандартних положень. Чи намагатиметеся заробляти менше штрафних біля власних воріт?

- Зараз взагалі дуже багато голів забиваются після стандартів, це показав і нещодавний чемпіонат світу. Граючи з командою, в якій усі футболісти під 1,90 см. зростом, звісно, слід якнайменше фолити поблизу власного штрафного майданчика, адже майже уся небезпека виходить якраз після таких ситуацій.

- Олександр Хацкевич на власному прикладі показував, як потрібно боротися із міцними суперниками?

- У ліфті, начебто, не штовхалися (посміхається). Були заняття, тренування, але стандартні положення ми зазвичай відпрацьовуємо без супротиву тренера.

- Цього сезону ви провели чотири матчі, і всі виграли з рахунком 1:0. Завтра для «Динамо» важливіше забити чи не пропустити?

- Необхідно пам’ятати, що протистояння складається із двох ігор. Попереду ще гра у Києві. Нашим завданням буде збезпечити максимально комфортний результат перед грою вдома.